שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אקדח ומכונית משטרה נגנבו מניצב אורי בר-לב

  ביתו של הקצין הבכיר במשמר איילון נפרץ. לאחר שגנבו אקדח ומחשב, מצאו הפורצים גם את מפתחות הטויוטה המשטרתית וגנבו גם אותה

  מי פרץ לביתו של הקצין הבכיר? פורצים גנבו הלילה (שבת) אקדח ומחשב מביתו של ניצב אורי בר-לב במושב משמר איילון בשפלה. בנוסף נגנב גם רכבו המשטרתי. המשטרה פתחה בחקירה. 

   

  עדיין לא ברור האם הפורצים ידעו מי מתגורר בבית במושב שליד רמלה. הם נכנסו לבית כשבר-לב ישן, גנבו את האקדח והמחשב ולאחר מכן מצאו את מפתחות רכב הטויוטה קאמרי המשטרתי, וגנבו גם אותו. מאז שעות הבוקר עוסקים כוחות גדולים של משטרה בניסיון לאתר את הרכב והפורצים.

   

  הפריצה לביתו של ניצב בר-לב נחשבת לאירוע חמור במשטרה, שכן עדיין לא ברור איזה חומר נמצא במחשב שנגנב מביתו - למרות שהוא טען כי אין בו מסמכים סודיים. למשטרה אין עדיין קצה חוט היכן נמצא הרכב, כיוון שאין בו מכשיר איתור. הפורצים גנבו מהבית גם מזומנים.

   

  בחודש אפריל החליט השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', למנות את נציב בר-לב לנציג המשטרה בוושינגטון. ניצב בר-לב מתכוון להיות בוושינגטון שנתיים ולאחר מכן לחזור להתמודד על תפקיד המפכ"לות.

   

  הסערה סביב מפקד המחוז הדרומי במשטרה החלה כאשר המפכ"ל, רב-ניצב דודי כהן, הודיע על שורת מינויים חדשים של סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה,

   האמורים להיכנס לתוקף בקיץ 2009. מפקד המחוז הדרומי דאז לא שובץ בסבב, ובמקום זה - הוצע לו לצאת ללימודים.

   

  ניצב בר-לב, שעודכן על-כך מהתקשורת, אמר שאינו מתכוון לצאת ללימודים וכי יש בידו מספיק תארים, ואין סיבה לבזבז עוד מכספי משלם המסים. מאז סוף אוגוסט 2008 הוא נמצא בחופשה כפויה בביתו. בחודש ספטמבר עתר בר-לב לבג"ץ נגד הכוונה לפטרו. העתירה הוגשה נגד מפכ"ל המשטרה והשר לביטחון פנים לשעבר, אבי דיכטר. לטענת בר-לב, נעשה לו עוול נורא, וכי הוא "נענש" בסנקציה המנהלית הקשה ביותר, שהיא פיטורין לאלתר משירות המשטרה. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ניצב אורי בר-לב. ביתו נפרץ
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים