שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אמריקה

  ימים א'-ו'

   

   

   

   

   

   

  סול מגיעה לחוף הים בארה"ב עם מאלו בריאה ושלמה. טיאו מדבר עם אביו והוא מסביר לו את הקשר שלו עם סול מגלגולים קודמים ומורה לו לחזור לחיים, אך טיאו מסרב. אדי לוקח את שיקיניו לניתוח. מארי מבקשת מנינה וורה לעזור לה להחזיר את אליניו. טיאו יוצא מכלל סכנה. פרקינס מגלה שמאי הלשינה לרשות ההגירה שסול מנסה להיכנס לארה"ב דרך הים. גב' ג'יין חוזרת לבויאדרוס.

   

  ול פוגשת את אדי אבל מסרבת להיכנס לביה"ח כל עוד מאי שם. גומס מבקש מאיסלני לדבר עם פייטוזה. נאוטה מפטרת את זקה. ז'וניור אוזר אומץ ומתוודה בפני נאוטה על בחירתו המינית. סול נכנסת לראות את שיקיניו. אלו ונטו משלימים. מאי חוזרת לחדר ורואה את סול שם. מאי מסגירה את סול. סימוני מגלה לטיאו שהיא בהיריון. שיקיניו עובר את הניתוח בהצלחה.

   

  אדי מגלה שמאי דיווחה לרשויות על סול. נאוטה מחזירה את זקה לעבודה ואומרת שהיא מקבלת את המצב. סימוני מוסרת את תעודת הבעלות על אדמות האלגאדו לטיאו. לורדיניה וגלאוקו מזמינים את ראיסה להיות השושבינה בחתונתם. אלכס פוגש באורסולה, יד ימינה של דז'אנירה, מבלי לדעת שהיא שוטרת סמויה. הוא נעצר. נינה מגלה שבן זוגה החדש גם נשוי. גב' דיווה פונה לאיסלני בבקשה לעזרה והיא נענית.

   

  פרקינס מצליח להשאיר את סול בארה"ב עד ששיקיניו יחלים. ראיסה מחליטה לנסוע ללמוד בניו יורק. גלאוקו ולורדיניה מתחתנים. איידה מתקשרת לטוני ואומרת לו שהיא תבוא לארה"ב לחיות איתו. טיאו סולח לז'ניניו. פייטוזה ואיסלני מתחתנים. טיאו מספר לסימוני שנתן את פרס הרכיבה לסול. סול נוסעת בחזרה לברזיל ומאי מחליטה לנסוע לנמל התעופה לנחם את אדי. כורה אלמוני מגיע לבויאדרוס ומחפש את טיאו ומביא לו מתנה מאביו אקאסיו. חושבת שאדי שיקר והשאיר את התינוק אצלו אבל הוא עולה למטוס ונחוש לחזור איתה לברזיל ולהתחיל חיים חדשים עם משפחתו. טיאו זוכה באליפות בבארטוס. (פרק אחרון)

   

   

  פרקים קודמים

   

  כולם מנסים להניא את טיאו מלרכוב על "פושע". גלאוקו אומר ללורדיניה שיחזיר את כל הכסף הלא חוקי. טוני מחליט לחזור לארה"ב ובא להיפרד מאיידה. אלו ונטו נפרדים סופית. טיאו מנסה לרכוב על "פושע" והוא מעיף אותו מיד למרחק של כמה מטרים. טיאו נכנס לתרדמת

   

  אדלברטו מנסה לפייס את המשפחה אבל זא איז'ינו מגרש את ז'ניניו. לארטי מסכים להעביר את אדמות האלגאדו לסימוני. סול טסה לכיוון ארה"ב. המפקח מודיע לנאוטה שבעלה אותר והוא בכלא בריו. נאוטה מתפרקת ומתחילה לספר לבנות ולז'וניור את האמת על סינוול, שהיה מנוול ונוכל. אדי מתפרץ על מאי ואוסר עליה לדבר על סול. גב' דיווה מחליטה לנסוע לקרובים ולהשאיר את קראוזה ופייטוזה לבד.

   

  נאוטה מגלה את אלכס בכלא וצוהלת משמחה כשהיא מגלה שזה לא סינוול האמיתי. אירני נכנסת לחדר ברגע שלארטי מחזר אחרי מאי בטלפון. נינה מייעצת לאליניו לסלוח למארי. סול ומאלו ננטשות בים בלי מים. אדי מפטר את האחות שמאי שכרה כדי שתטפל בשיקיניו. ראיסה משכנעת את איידה להתגרש מגלאוקו בשלום.

   

  לארטי נוסע למאי במיאמי. קרי מגלה את הקשר בין ז'וניור לזקה. מאזה מבקשת מז'ניניו לחזור הביתה. קראוזה מבקשת מפייטוזה להסיע את גב' דיווה לקרוביה. נינה מוצאת לה חבר חדש. נאוטה שומעת את קרי אומרת שז'וניור מאוהב בזקה אך מסרבת להאמין. קרריניה מתחתן. דיווה לא מוצאת את קרוביה בבית וחוזרת הביתה במפתיע. היא מפתיעה את קראוזה.

   

  קראוזה אומרת לדיווה לשמור בסוד את מה שהיא רואה. אבל דיווה גוררת אותה חצי ערומה ברחוב לעיני כול. פריניה מספר לכולם מה שראה כל הזמן לגבי קראוזה. מאי מודה בפני גב' ג'יין ששכבה עם לארטי. סול ומאלו על סף מוות מרעב וצמא בלב ים. פייטוזה נופל למשכב מרוב בושה ועצב. טיאו שקוע בחיזיון שבו הוא מדבר עם הקדושה מאפארסידה.


  פורסם לראשונה 09/07/2009 08:08

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים