שתף קטע נבחר

פול מילסאפ חתם על הצעת פורטלנד

הפורוורד המוערך מיוטה הסכים להצעת החוזה מהבלייזרס. לג'אז יש שבוע כדי להשוות את התנאים ולהשאירו בסגל, ממנו עשויים להיפלט קירילנקו ובוזר. גרנט היל נשאר בפיניקס

מדוע להוטים כל כך ביוטה ג'אז להיפטר מקרלוס בוזר ואנדריי קירילנקו? תשובה לכך אפשר למצוא בחדשות הרעות שקיבלו בסולט לייק סיטי מכיוונו של פול מילסאפ, הכוכב העולה של הקבוצה. הפורוורד הצעיר והאינטנסיבי התבלט בשנתיים האחרונות ביוטה בזכות עבודה קשה ועכשיו, כשחקן חופשי מוגבל, הוא רוצה עליה תמורה. פורטלנד טרייל בלייזרס מוכנים לתת לו את התמורה הזאת בדולרים - סכומים שספק אם הג'אז יכולים להציע לו עם בוזר בסגל.

 

בוזר בן ה-28, מימש את האופציה בחוזהו לעונה נוספת בקבוצה וישתכר ביותר מ-12.5 מיליון דולר בעונה הבאה. זאת למרות נטייתו להיפצע לתקופות ארוכות. כשזה קרה בעונה האחרונה, התעלה על עצמו מחליפו מילסאפ והראה איכויות גדולות ומפתיעות עם 13.5 נקודות ו-8.6 ריבאונדים למשחק. לאחר שהסתיים חוזהו, נפתח בפניו שוק השחקנים. ראשי הג'אז מיהרו לעשות שימוש בזכות הראשונים שניתנה להם להשוות כל הצעה שתוגש לשחקן.


קירילנקו ובוזר. יעזבו את יוטה? (AP)

 

לצערם, הבלייזרס הגישו למילסאפ בן ה-24 (2.03 מ') הצעה לחוזה בקבוצה, שפרטיו אינם ידועים. לרשות הג'אז נותר שבוע כדי לגבש חוזה דומה שישאיר את תוסף האנרגיה שלהם בקבוצה. עליהם למצוא מקורות כלכליים לכך ונראה כי אלו הולכים ואוזלים עם חוזי הענק של קירילנקו ובוזר. האחרון עומד במוקד השיחות של מנכ"ל הג'אז קווין או'קונור עם נציגי שיקגו בולס וגולדן סטייט ווריורס. מהמט אוקור אגב, האריך את חוזהו ביוטה בשנתיים נוספות.

 

מי ששקל לעזוב את קבוצתו, אך החליט להישאר הוא גרנט היל, אשר שקל הצעות מניו יורק ניקס ובוסטון סלטיקס, לפני שהודיע לפיניקס סאנס כי הוא נשאר עם חוזה לשנתיים בתמורה לשש מיליון דולר - מדובר בסכום נמוך יותר משהוצע לו על מצד הניקס.

 

"אני חושב שהוא די בטוח שהקבוצה חוזרת לעצמה בעונה הבאה ותהייה מאוד תחרותית וכמובן תכלול את סטיב נאש", אמר סוכנו של היל, לון באבי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים