שתף קטע נבחר

שירות גוגל Wave יורחב בספטמבר

השירות השיתופי החדש של גוגל, שמעורר סקרנות רבה מאז שנחשף לפני כחודשיים, יפתח בסוף ספטמבר לכ-100,000 משתמשים. בהמשך השנה החברה תפתח אותו לכלל הציבור

הגל של גוגל מתקרב. לפי דיווח של טלגרף, השירות החדש של גוגל, שירכז מיילים, יישומים חברתיים, תוכנות מסרים מידיים ועוד, יפתח ב-30 בספטמבר, לכמות ראשונית של כ-100,000 משתמשים מבין אלה שירשמו מראש באתר. כחודש מאוחר יותר, צפויה החברה להרחיב את מעגל המשתמשים ולפתוח אותו לציבור הרחב.

 

 

מה בדיוק אפשר לעשות עם Wave? במצגת בה השירות נחשף, אפשר לראות ממשק מייל חכם שכולל השלמה אוטומטית של כינויים ושמות, בודק איות משופר ותצוגה בזמן הקלדה של תוכן ההודעות בשיחה (ניתן לקרוא משפט תוך כדי שהכותב מקליד אותו - תכונה אופציונלית).

 

כל פעילות ב-Wave מסווגת כ"גל", פריט ברשימה שניתן להזמין אליו חברים לשיתוף המידע או לעריכה שלו, באופן דומה לוויקיפדיה - אבל בזמן אמת. בין סוגי הפריטים שניתן לשתף אפשר למנות לא רק מיילים ומסמכי טקסט, אלא גם משחקים, סקרים וכדומה.

 

בעתיד ניתן יהיה להציג דרך Wave מידע משירותים חיצוניים ברשת, באופן הדומה ל-RSS, כך שמשתמשי Wave לא יצטרכו לעזוב את השירותים המוכרים כדי להגר. משתמשי טלפונים סלולרים המריצים את מערכת ההפעלה Android של גוגל, או משתמשי iPhone, יהנו מגירסאות סלולריות של Google Wave.

 

גוגל מסרה כי בעזרת הסבב הראשון של המשתמשים, היא תוכל לבחון את השירות בזמן אמת ולהתמקד בשיפורי מהירות, יציבות ושימושיות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים