שתף קטע נבחר

החרדים: הפסיכיאטר קבע שהאם בריאה

בית המשפט בירושלים ידון מחר בעניינה של האם החשודה בהרעבת בנה, אחרי שעברה בדיקה פסיכיאטרית. ד"ר יעקב וייל סירב לומר אם כבר גיבש חוות דעת על האם, אך חרדים בטוחים כי הבדיקה העלתה שמדובר ב"עלילת דם"

החרדים טוענים הערב (יום ד') כי הבדיקה שנערכה בידי הפסיכיאטר לאם החשודה בהרעבת בנה - העלתה כי היא בריאה ואינה מסוכנת לסביבתה. מנגד, בשיחה עם ynet סירב הד"ר יעקב וייל להתייחס לתוצאות הבדיקה.

 

הטענות בדבר כשירותה לכאורה של האם מתפרסמות לקראת הדיון מחר בבית משפט השלום בירושלים בעניינה ובתנאי מעצר הבית שלה. ד"ר וייל, שאחראי על בדיקתה, סיפר עוד טרם פרסום טענות החרדים כי נפגש עימה אמש פעם נוספת וכי הוא צפוי להיפגש עימה שוב היום. כשנשאל אם גיבש חוות דעת שאותה יציג לבית המשפט, השיב הפסיכיאטר כי מדובר ב"חומר חסוי". 

 

משפחתה של החשודה מסרבת להתייחס לנושא עד להגשת חוות הדעת, אך מקורב למשפחה רמז בשיחה עם ynet כי התוצאת מוכיחות שהיא אכן בריאה בנפשה. מקורב נוסף לאישה שנחשף לדו"ח אמר ל-ynet כי היא אינה מסוכנת כלל לבנה או לילדיה ושמדובר באשה נורמטיבית לחלוטין. "אנחנו מרוצים מאוד וסבורים כי מדובר במכה קשה לפרקליטות ולמשטרה".

 

עסקנים בעדה החרדית, המלווים את מאבקה של האם,

טענו כי הדו"ח שיגיש הפסיכיאטר יוכיח שוב כי היא נעצרה בשל "עלילת דם", והביעו תקווה כי בית המשפט ישחררהּ לאלתר.

 

רק אתמול הבהיר הפסיכיאטר כי הפגישה שקיים בלילה עם האשה הייתה רק תחילת הדרך. "בדיקה פסיכיאטרית זו לא התאהבות ממבט ראשון. זו מיומנות, מקצועיות, דבר שלוקח זמן. אני מקווה שהיא תסכים ואפגש איתה עוד פעם-פעמיים. קשה לי לחייב אותה", אמר.

 

בהכנת הידיעה השתתפה מיטל יסעור בית אור
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בריאה? האם החשודה
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים