שתף קטע נבחר

פתיתי רשת: הטוויטר של אלוהים

סיבוב נוסף באתרים הכי הזויים ברשת, והפעם: היטלר מתעצבן על הביומטרי, פינגווין נופח, אורות וצבעים בעולם, הטוויטר של אלוהים ועוד

פתיתים עצבניים

אנחנו אולי נרגענו מהמהומה של המאגר הביומטרי, אבל את אדולף היטלר, שמודה בסרטון הבא שהזכויות על הרעיון שלו ומגלה שהיהודים מצליחים להעביר את החוק בכנסת...

ובכן, זה מוציא אותו לחלוטין מדעתו.

 

הסרטון קורע מצחוק אף על פי שהנושא עצמו כאוב. אגב – לידע כללי - הסרטון עצמו הפך לקאלט בשלל תרגומים שונים ואני בחרתי את התרגום הזה שפשוט הפיל אותי מהכיסא מרוב צחוק.

 

וכאן שוב אותו הוידאו, אבל הפעם היטלר זועם על מחירי החנייה בתל אביב, על רון חולדאי, ועל נהגת שעשתה רוורס ונכנסה ברמזור, מה שגרם לפקק תנועה - בסרטון שעורר את כעסם של ניצולי שואה.

 

פתיתים נפוחים

אליעד עמר ידוע כמתעניין סדרתי בנפיחות ולכן לא הופתעתי כששלח בלהיטות את הסרטון הזה של האקדמיה המדעית בסן פרנסיסקו, בו ניתן ללמוד על חוכמתו של פינגווין השוחה בנתיב של רעהו, אולם כשהלה מפליץ – התוצאה מדהימה.

 

ואפרופו פלוצים, אני מקווה שכבר יצא לכם להכיר את מר מתאן, שמפליץ להנאתו זה שנים את מופע הנפיחות שלו, בו הוא מנגן שירי כריסמס ברחבי העולם. וכאן הוא בראיון חושפני ומסריח על עבודתו.

 

פתיתים אור-קוליים

לאחר שנתקלתי בהקרנות מדהימות של אור וצבע על מבנה בירושלים, הנה עוד כמה מהעולם.

 

פתיטוויטר

ואפרופו ירושלים: הטוויט המוזר הבא שייך לאלוהים בכבודו ובעצמו! טוב נו, לא בדיוק אלוהים, אבל כן הכותל המערבי, שכעת יש לו אפשרות לעקוב אחרי המאמינים, ובמקביל לקבל ברכות בטוויטר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פתיתי רשת
מישל דור
צילום: רותם פלדנר
מומלצים