שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  סרקוזי מפתיע: אני וקרלה כמעט שלא יוצאים

  קרלה ברוני, רעייתו של נשיא צרפת ניקולא סרקוזי, היתה רגילה לנהל אורח חיים של כוכבת רוק לצד בני זוגה הקודמים, בהם מיק ג'אגר ואריק קלפטון. היא יצאה למסיבות, התהוללה, וכפי שהעידה בעצמה - קפצה ממיטה למיטה. אבל לא עוד.

   

  לדברי בעלה החדש ורם-הדרג, חייה החדשים של ברוני מתנהלים בעיקר בין ד' אמותיה. בשיחה עם עיתונאים בתום ישיבת הקבינט אתמול (ד') תיאר סרקוזי את עצמו ואת רעייתו האיטלקית-במוצאה כזאבים בודדים ואוהבי בית. השיחה הבלתי שגרתית של הנשיא עם כתבים למרגלות ארמון האליזה נועדה להזים את השמועות על בריאותו הרופפת, אחרי שהתעלף במהלך התעמלות ביום ראשון השבוע.

   

  סרקוזי אמר כי יהיה לו קל למלא אחר הוראות הרופאים, משום שהוא ורעייתו בת ה-41 הפכו לזוג המבלה את מרבית זמנו בבית. "בכנות, אשתי ואני לעולם לא יוצאים בערב, אנחנו לעולם לא הולכים לארוחות ערב חגיגיות, אני לא שותה - כמו שאתם יודעים, אני לא מעשן סיגריות - גם אם אני חוטא בזה מעת לעת, ולכן אני לא צריך לשנות באופן משמעותי את אורח חיי".

   

  בהערה נוספת שייתכן כי נועדה לפוגג את התדמית הראוותנית שנרקמה סביבו, הוסיף סרקוזי כי מעולם לא חי חיי תענוגות והוללות בלתי-סדירים. אף שהנשיא הצרפתי ידוע כמי שמתנזר לחלוטין ממשקאות חריפים ואינו מעשן, דבריו הפתיעו את הפרשנים, שהציגו אותו באופן מסורתי כמי שנוהג להשתתף לעתים קרובות באירועים יוקרתיים.


  פורסם לראשונה 29/07/2009 23:12

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים