שתף קטע נבחר

המשטרה על הרצח במכּר: האחים רבו על כל דבר

איברהים ומוחמד נבולסי נדקרו למוות ביישוב שבגליל המערבי, על-פי החשד על-ידי אחיו של איברהים ואחיינו. מפקד משטרת עכו סיפר על סכסוך משפחתי שנמשך זמן רב: "פעם על הרכב, פעם מילה מיותרת, פעם בנייה שחוסמת". שכן: "הפעם זה לא הסתיים בצעקות"

השוטרים יבלו את הלילה סמוך לבית המשפחה, כדי למנוע התרחבות האלימות. שכניהם של איברהים ומוחמד נבולסי מהיישוב מכר שבגליל המערבי, שנרצחו אחרי-הצהריים (שבת) על-פי החשד על-ידי אחיו ואחיינו של הנרצח, סיפרו ל-ynet כי בין האחים, שהתגוררו באותו בניין, היה סכסוך שנמשך שנים רבות. במשטרה הוסיפו כי רק לפני כשבוע וחצי התקבלה תלונה על נזק שנגרם למכוניתו של הנרצח.

 

איברהים (52) התגורר בקומת הקרקע עם אשתו וילדיו, בעוד שאחיו הצעיר ומשפחתו מתגוררים בקומה השנייה. מפקד משטרת עכו, סגן-ניצב אבי אדרי, סיפר כי במקרה בו נגרם נזק למכוניתו של הנרצח, נעצר אחיינו בן ה-18, בחשד שביצע את המעשה. מעצרו הוארך עד תום ההליכים ובימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום.


סימני דם בזירת הרצח (צילום: באדיבות panet.co.il)

 

על הסכסוך ארוך השנים בין האחים סיפר ל-ynet סגן-ניצב אדרי: "הסכסוך נמשך שנים רבות, כל פעם על נושא אחר: פעם הרכב, פעם מילה מיותרת, פעם בנייה שחוסמת, אך עד היום לא הגיעו הדברים הללו לכלל פגיעה פיזית אלימה". במשטרה מעריכים כי הרקע לעימות הוא סכסוך שפרץ לאחרונה בשל תוספת בנייה בבניין שבו מתגוררים שני האחים.

 

מפקד תחנת משטרת עכו, סיפר כי המשטרה עצרה את אחיו של הנרצח, אשתו ואשה נוספת בשנות ה-40 לחייה. בנו של האח החשוד ברצח נעצר אף הוא בבית החולים בנהריה, לשם פונה לאחר שנפצע באורח בינוני בקטטה.

 

אחד מתושבי מכּר סיפר על הרצח הכפול: "שמעתי צעקות והבחנתי באב ובבנו שוכבים מדממים על האדמה. זו משפחה שכל הזמן אהבה לריב ונשמעו משם צעקות רמות.

המשטרה הגיעה די מהר, אבל לאב לא היה סיכוי לחיות. דקרו אותו עם סכין שאפשר למצוא בכל קצביה ואיטליז. כולם פה המומים, זה מאוד מזעזע שאשתו נשארה בלי בן ובלי אבא, בשל ויכוח מיותר שהפעם לא הסתיים רק בצעקות, אלא באלימות".

 

הלוויותיהם של איברהים ומוחמד בן ה-22 תתקיימנה ככל הנראה מחר. בינתיים צפויה המשטרה להישאר בכוחות מתוגברים סמוך לבית המשפחה, על מנת למנוע התלקחות מחודשת של הקטטה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוטרים בזירת הרצח
באדיבות panet.co.il
איברהים נבולסי
באדיבות panet.co.il
באדיבות panet.co.il
מוחמד נבולסי
באדיבות panet.co.il
מומלצים