שתף קטע נבחר

אירית מצאה מימון להפעלה בזמן ההקפאה

הרשת עדכנה את בית המשפט כי קיבלה התחייבויות להעמדת המימון הנדרש בזמן הקפאת ההליכים, אם תינתן. במקביל, הגישו 50 מעובדי הרשת בקשה למינוי מפרק זמני, "לאחר שבקשותיה של החברה לקבל צו הקפאת הליכים נדחו, ולאחר שהחברה לא הביעה הסכמה לתשלום שכר עבודה לחודש יולי"

רשת אירית ליין מצאה מימון להפעלתה בתקופת הקפאת ההליכים אם תינתן לה. הרשת הגישה היום (ב'), באמצעות בא כוחה עו"ד עמית לדרמן, תגובה לבית המשפט המחוזי בת"א ממנה עולה כי הרשת מצאה גורמים אשר יעמידו לה מימון בתקופת הקפאת ההליכים, אם תינתן על ידי בית המשפט.

 

 

"החברה מבקשת לעדכן את בית המשפט כי לאחר מאמצים רבים, עלה בידה לקבל התחייבויות להעמדת המימון הנדרש לצורך הפעלת החברה בתקופת הקפאת ההליכים. גורם נוסף שהתחייב להעמיד מימון בתקופת ההקפאה הינו חברת הארי מותגים, אשר עוסקת בייבוא מותגי אופנה.

 

"חברת הארי התחייבה להעמיד סך של 250 אלף שקל, וכן הודיעה כי בכוונתה להגיש הצעה לרכישת החברה. בהתאם לכך, התחייבו לשאת במימון הגורמים הבאים: המשביר לצרכן - 500 אלף שקל ובנק לאומי - 200 אלף שקל ,חברת הארי - 250 אלף שקל ושני זכיינים של הרשת - 100 אלף שקל", נכתב בתגובה.

 

עוד ציינה החברה כי לעניין תשלום לעובדים עבור עבודתם בתקופת ההקפאה, נלקח בחשבון כי מחצית משכורת אוגוסט תשולם לעובדים באמצע חודש אוגוסט, ולא ב-10 לספטמבר - הוא המועד הרגיל לתשלום המשכורות בחברה, וזאת על מנת להקל על העובדים. 

 

עובדים מבקשים מפרק זמני

במקביל ביקשו היום כחמישים מעובדי רשת אירית ליין מבית המשפט המחוזי בת"א למנות את עו"ד ארז חבר ממשרד עמית פולק מטלון למפרק זמני לרשת.

 

העובדים המבקשים מציינים, באמצעות עוה"ד ליזה חדש ותומר דוד, כי הרשת ביקשה לאחרונה מבית המשפט הגנה מפני נושיה לאחר שהגישה בקשות להקפאת הליכים, אולם עד כה לא הוצא צו לבקשתה. זאת בין השאר לאחר שבא כוח הרשת, עו"ד עמית לדרמן, הודיע בשבוע שעבר לבית המשפט כי עד כה לא נמצא גורם אשר יממן את הרשת בתקופת הקפאת ההליכים.

 

העובדים המבקשים ביקשו למעשה להצטרף לבקשת פירוק שהוגשה עוד בחודש יוני האחרון כנגד הרשת על ידי החברות מול הים נכסים והשכרות ומול הים תחזוקה, שטענו כי הרשת חייבת להן כספים בגין שכירת חנות בקניון אילת.

 

במסגרת בקשת העובדים של הרשת נטען כי: "בקשה זו למינוי מפרק זמני מוגשת לאחר שבקשותיה של החברה לקבל צו הקפאת הליכים נדחו, ולאחר שהחברה לא הביעה הסכמה לתשלום שכר עבודה לחודש יולי". עוד נטען כי החברה מודה כי יש לה חוב בסך 670 אלף שקל לעובדיה וכי יש לה חובות בסך כולל של כ-29 מיליון שקל.


פורסם לראשונה 03/08/2009 12:35

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים