שתף קטע נבחר

האם אפל טייחה מקרה של iPod שהתפוצץ?

הטלגרף מדווח כי אפל הסכימה לתת ללקוח זיכוי על מכשיר iPod Touch שהתלהט והתפוצץ, בתנאי שישמור על כך בסודיות מוחלטת

קן סטרנבורו בן ה-47 ניסה לקבל זיכוי על מכשיר ה-iPod Touch של ביתו, אלי. לדבריו, הוא הפיל את המכשיר מידיו אחרי שהתלהט והתפוצץ, אך החברה שלחה לו מכתב בו דחתה את בקשתו, כך מדווח הטלגרף הבריטי.

 

החברה הגיבה לטענות במכתב בו טענה כי אינה אחראית למצב, אך הציעה זיכוי של 162 לירות סטרלינג תמורת המכשיר, בתנאי שהמקרה יישאר "חשאי לחלוטין" ושסטרנבורו לא יספר לתקשורת.

 

בשבוע שעבר פורסם כי אפל ניסתה להסתיר מקרים של נגני iPod שהתלקחו ועלו בלהבות בארה"ב. מבדיקה עלה כי למעלה מ-800 מקרים כאלו נרשמו בנציבות לבטיחות מוצרים האמריקנית. עורכי הדין של אפל הגישו בקשות רבות כדי למנוע את חשיפת המידע, אך הוא פורסם למרות זאת. ביפן נרשמו 14 מקרים של כוויות שנגרמו כתוצאה משימוש ב-iPod Nano בשנה שעברה.

 

סטרנבורו טוען כי הפיל את ה-iPod Touch אחרי שהשמיע קול שריקה מוזר. "הרגשתי שהוא מתחמם לי בידיים וראיתי אדים", אמר. כ-30 שניות לאחר שהשליך אותו, נשמע קול פיצוץ חלש וענן גדול שעלה לגובה של כ-3 מטרים.

 

בהמשך פנה סטרנבורו במכתב לאפל וביקש זיכוי, אך הזיכוי הותנה בהסכמה שלו לשמור על פרטי הסכם הפשרה חשאיים לחלוטין. כל הפרה של ההסכם הזה, נרמז במכתב, תוביל את אפל לתבוע אותו ולדרוש פיצויים.

 

"חשבתי לעצמי שזה היה מכתב מטריד מאוד", אמר קן סטרנבורו. "אם אומר משהו בלי כוונה, הם יתבעו אותי. זה היה מחריד לגמרי. לא ביקשתי כל פיצוי על התקרית, רק זיכוי על המכשיר". הוא סירב לחתום על ההסכם שבמכתב.

 

דובר אפל סירב להגיב על הנושא לטלגרף ואמר כי החברה לא בדקה את מכשיר ה-iPod ההרוס של הלקוח.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים