שתף קטע נבחר

חיסול: תושב ג'לג'וליה נורה למוות במכונית

שני תושבי ג'לג'וליה, קרובי משפחה המוכרים למשטרה, נורו בשעה שישבו במכונית ביישוב. אחד מהם מת מפצעיו בבית החולים. טרם נעצרו חשודים. גורם במשטרה: "היורים ממש ריססו אותם ואת הרכב בקליעים"

שני קרובי משפחה מחמולת ג'יוסי נורו הבוקר (יום ב') בג'לג'וליה. אחד מהם נפצע באורח קשה ואילו השני נפצע באורח אנוש ומת מפצעיו בבית החולים. המשטרה פתחה בחקירה, אך טרם נעצרו חשודים.

 

מחקירת המשטרה עולה כי רעולי פנים ירו לעבר השניים, בני 30 ו-25 המוכרים למשטרה, בזמן שישבו במכונית באחד הרחובות ביישוב. מיד לאחר הירי נמלטו התוקפים ועדיין לא ברור אם המתין להם רכב מילוט. "היורים ממש ריססו אותם ואת הרכב בקליעים", סיפר גורם במשטרה.

 

תושבים ששמעו את הירי והבחינו בפצועים מיהרו לסייע לשניים, ופינו אותם בכוחות עצמם לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, שם מת אחד מהם מפצעיו.

 

בעקבות האירוע הגיעו למקום כוחות משטרה גדולים, אשר סגרו את זירת האירוע והחלו לבצע סריקות במטרה לאתר את היורים שנמלטו. גם צוותי זיהוי פלילי הגיעו למקום על מנת לאסוף ממצאים.

 

במשטרה אומרים כי החקירה נמצאת בראשיתה וכי נבדקים כל כיווני החקירה, על מנת להגיע לממצאים שיסייעו לקבוע אם היורים התכוונו לרצוח את השניים או רק אחד מהם. כמו כן, בודקים במשטרה אם השניים היו מצויים בסכסוך עם מישהו. גורם במשטרה העריך הבוקר כי היורים ביצעו עבודת הכנה והמתינו לשעת כושר, אשר נפלה לידיהם הבוקר כאשר השניים היו לבדם במכונית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טרם נעצרו חשודים. ארכיון
צילום: אבי מועלם
מומלצים