שתף קטע נבחר

אישום: בן 69 אילץ בת 11 "לעשות לו כיף" ברכבו

שרל סיטבון מואשם כי לקח ילדה של חברים בהזדמנויות רבות בתואנה כי הוא רוצה לקנות לה מתנה. בכל פעם ביצע בה מעשים מגונים, מעשי סדום ואף הציע לה כסף כדי לא לספר להוריה

כתב אישום הוגש בצהריים (יום ג') לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד שרל סיטבון, בן 69 מנתניה, בגין ביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בילדה בת 11. מכתב האישום עולה כי סיטבון נהג לקחת את הילדה למקומות בהם היו לבד, ושם ביצע בה את המעשים תוך כדי איומים.

 

לפי כתב האישום, משפחתה של הילדה עלתה לישראל בשנת 2004 ועברה להתגורר בנתניה, שם הכירה האם את סיטבון, ובין השניים נרקמו יחסי ידידות. הוא היה נוהג להגיע לבית המשפחה לעיתים תכופות, וסייע לאם ולילדה גם מבחינה כלכלית.

 

הפרקליטות טוענת כי החל משנת 2007 ועד יולי 2009 נהג סיטבון לקחת את הילדה במכוניתו, בתואנה שהוא מעוניין לקנות לה מתנות. בפעמים הרבות שעשה זאת איים עליה שאם לא תפעל כרצונו, יחזיר אותה לביתה, ואז היה מבצע בה את זממו.

 

כתב האישום מגולל מסכת של מקרים, כשבאחד מהם הניח את ידה של הילדה על אזור חלציו, וביקש ממנה "לעשות לו כיף", אך היא סירבה. לעתים אף נתן לה כסף כדי שלא תספר להוריה. לפי כתב האישום, סיטבון ביצע בה מעשי סדום ומעשים מגונים במספר רב של הזמנויות.

 

יחד עם כתב האישום הוגשה היום לבית המשפט בקשה לעצור את סיטבון עד תום ההליכים. בדיון בבקשה החליט בית המשפט לשלוח אותו לקבלת תסקיר שירות המבחן, כדי לבחון חלופת מעצר.

 

סנגוריו של הנאשם, עורכי הדין נגה ויזל ואילן מזרחי, טוענים כי מדובר בעלילה שבדתה האם. "מרשנו מכחיש את המיוחס לו", אמרו, "מדובר בעלילה שהמניע שלה הוא הפסקת התמיכה הכספית של מרשנו במשפחה". לפני כשבוע כינסה האם מסיבת עיתונאים, שבה סיפרה בזעזוע ובכעס על הטראומה שעברה בתה. "סמכתי עליו, הוא היה כמו סבא טוב. אני מקווה שייכנס לכלא, ושהאסירים יעשו לו את מה שעשה לה", אמרה.

 

ורד לוביץ'
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הציע כסף כדי שלא תספר (אילוסטרציה)
צילום: index open
צילום: ארז ארליכמן
עו"ד נגה ויזל. "עלילה של האם"
צילום: ארז ארליכמן
מומלצים