שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זהות אבודה

  ויוה פלטינה, ימים א'-ו'

   

   

   

   

   

   

   

  אנה לוסיה מתאוששת. שרה מגיעה לישיבת ההנהלה אבל העור המושתל שלה מזדקן במהירות והיא חוטפת את דניאל ומריאנה כדי שריברה ינתח אותה שוב. מיגל מקבל ייפוי כוח מבעל מניות אלמוני ומריאנה מתמנה למנכ"לית.

   

  שרה חוטפת את דניאל ומריאנה באיומי אקדח. הם חומקים ממנה והיא נופלת עם המכונית לתהום. רנה נתפס בידי המשטרה ושומע ששרה מתה. ד"ר ריברה מודיע ללארס שהוא יסגיר את עצמו. אנה לוסיה חוזרת הביתה.

   

  כרמן זוממת להגיע לאדריאנה ומוצאת שותפה. ארמנדו מסגיר את עצמו אבל לארס ובראונד מתחשבים בו. רוברטו וצ'ניקווה מתאהבים סופית. מריאנה מחליטה לחשוף כמעט הכול כדי להציל את החברה. אגירה מחזר אחרי אגוסטינה.

   

  כרמן ומונטנה מקבלים את עונשם. כריסטובל וקמילה, אגוסטינה ואגירה, לארס ואולגה ומאוריציו ואיסבל מתחתנים. מריאנה ואנה לוסיה החדשה-ישנה נפרדות. ויקי ומיגל מתאהבים. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  שרה מגלה שדניאל בחיים. היא כועסת ונשבעת לחסל את מריאנה ואת דניאל. מריאנה ואנה לוסיה מגלות שאכן ריקי מונטנה ברח מהכלא. מריאנה, אנה לוסיה, דניאל ואחיה של מריאנה יוצאים למצוד אחר ריקי.

   

  אנה לוסיה נפגעת בקרב יריות בינה ובין מונטנה, ומתה. וייחו נכלא באשמת בגידה. צ'ינו נכנס לכלא וכריסטובל מבטיח לו שידאג למשפחתו. כרמן מנסה להשתמש באדריאנה כדי לנסות להיכנס לבית מ לארס מביא את אנה לוסיה לביתו של ד"ר ריברה ומבקש ממנו שיחזיר אותה לחיים. מונטנה הפצוע מאושפז. שרה מורידה את התחבושת ומגלה שפניה חזרו להיות מה שהיו לפני שנכוותה.

   

  ד"ר ריברה מציל את אנה לוסיה ומחזיר אותה לחיים. מונטנה נפצע בעמוד השדרה וכעת הוא משותק. שרה מגיעה לחברה כדי להפעיל את סמכותה כמנכ"לית, למרות התנגדותם של מריאנה ודניאל. ויקי מחליטה לחזור ללוס אנג'לס.

   


  פורסם לראשונה 12/08/2009 13:34

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים