שתף קטע נבחר

חשד: בן 28 אנס בת 17 בשירותי מועדון בת"א

הנערה התלוננה כי בליל חמישי נכנסה עם החשוד לשירותים במועדון "אולד סקול" בנמל, שם ניצל את היותה שיכורה, אנס אותה וביצע בה מעשה סדום - למרות שהתנגדה. עורך דינו של החשוד: הוא חשב שהיא בת 21

שוב חשד לאונס במועדון: תושב נס ציונה בן 28 נעצר היום (שבת) בחשד שאנס בליל חמישי נערה בת 17 וחצי, בשירותים של מועדון בתל אביב. הנערה טענה כי התנגדה למעשיו של האיש, שניצל את היותה שיכורה.

 

הנערה התייצבה אתמול לפנות בוקר בתחנת משטרת תל-אביב צפון, וביקשה להתלונן על אונס. בתלונתה סיפרה כי בילתה במועדון "אולד סקול" בנמל, שם שתתה אלכוהול והייתה שיכורה.

 

הנערה הוסיפה וסיפרה כי הכירה את הגבר במועדון, ובשלב מסוים היא נכנסה יחד עמו לשירותים במועדון. לטענתה, הוא ניצל את היותה שיכורה, ביצע בה מעשה סדום ואנס אותה. הנערה הדגישה כי סירבה לשתף פעולה עם האיש והתנגדה למעשיו.

 

לאחר קבלת התלונה, נשלחה הנערה לבדיקות רפואיות בבית חולים. בד בבד, נפתחה חקירה במשטרה על פי הפרטים שמסרה הנערה, התבררה זהותו של החשוד - תושב נס ציונה בן 28. הוא זומן לחקירה, הגיע לתחנה ונעצר בחשד לאונס וביצוע מעשי סדום.

 

היום בערב יובא החשוד לבית משפט השלום בתל אביב, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו להמשך חקירה. חוקרי המשטרה יבדקו בין היתר בחקירתו של החשוד אם החשוד ידע שמדובר בנערה שהיא עדיין קטינה. 

 

סניגורו של החשוד באונס, עו"ד עלא תלאווי, אמר כי האיש מכחיש את המיוחס לו. "הבילוי של מרשי עם המתלוננת היה ללא אלימות. הוא לא ידע שמדובר בקטינה, אלא חשב שהיא בת 21. מדובר בבחור נורמטיבי לחלוטין שאין לו עבר פלילי. הוא עובד באופן מסודר וכל שביקש הוא לבלות ערב במועדון עם בחורה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוקדים במועדון (אילוסטרציה)
צילום: mct
מומלצים