שתף קטע נבחר

ביוגרפיה של הרעיה: ברלוסקוני מכור למין

אשתו של ראש ממשלת איטליה מפרסמת ספר חדש, בו היא חושפת את הצד שלה בכל הנוגע לסקנדלים המיניים שמביכים בחודשים האחרונים את בעלה. בספר נטען כי חבריו של ברלוסקוני ביקשו ממנו "שיילך למרפאה המתמחה במכורים למין"

בסביבתו של ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, קוראים לו ללכת לטיפול במרפאה המתמחה בהתמכרות למין. כך נטען בביוגרפיה חדשה שמפרסמת השבוע אשתו, ורוניקה לאריו, ובה היא חושפת את הצד שלה בכל הנוגע לפרשיות המיניות שבהן הסתבך בעלה בחודשים האחרונים.

 

עיתונים בריטיים דיווחו היום (א') שבספר כותבת המחברת, מריה לאטלה, כי חבריו הקרובים של ראש הממשלה האיטלקי קראו לזוג להיפרד באופן רשמי, אך שלאריו "תעזור לבעלה 'לחזור לעצמו', בין היתר על ידי שהייה באחת מהמרפאות המתמחות במכורים למין".

 

"האפשרות עדיין לא נשללה לחלוטין. הרבה תלוי בכמה התקשורת תמשיך להביע התעניינות בחייו האישיים של ברלוסקוני", נכתב בספר. המחברת לא ציינה אם מאחורי היוזמה עומדים לאריו עצמה ושלושת ילדיו.

 

הספר החדש שייצא לאור ביום רביעי מבוסס על ראיונות עם לאריו, שחקנית לשעבר הנשואה לברלוסקוני מזה 19 שנים. על פי הספר, הזוג יתגרש באופן רשמי ולאריו תעבור ככל הנראה לשוויץ או למילאנו.

 


לאריו לצידו של ברלוסקוני. "לא יכולה לשאת יותר את השקרים" (צילום: AP)

 

"אני חושבת שאין לי ברירה אלא להיפרד", מצוטטת לאריו בשיחה עם לאטלה. המחברת שאלה: "למה שלא תדברו שניכם?". "אני לא יכולה. הוא ייספר לי שקר נוסף, והפעם אני לא אוכל לסבול את זה", אמרה לאריו. לדבריה, היא לא יכולה לגרום לו "להפסיק להיראות מגוחך בעיני העולם".

 

לאחר שבחודש מאי הודיע עורך דינה של לאריו על רצונה להתגרש מברלוסקוני, פירסמו עיתונים התומכים בראש הממשלה מאמרים המשמיצים אותה. על-פי הספר, מהלכים אלו הרגיזו מאוד את הבת הבכורה, ברברה בת ה-25, עד שהיא כמעט ניתקה את קשריה עם אביה.

 

לאריו הכירה את ברלוסקוני לאחר שראה אותה מופיע בתיאטרון במילאנו בשנת 1980. מאז שברלוסקוני עלה לשלטון בשנת 2001, הם חיו לרוב בנפרד.

 

את הגירושים ביקשה לאריו על רקע הקשר שלו עם צעירה מנאפולי, שלה הוא העניק שרשרת בשווי 6,000 אירו ליום הולדתה. את הגילוי הזה דחקו לצד

 

במהרה דיווחים אחרים על המסיבות הפרועות שנערכו בווילה שבבעלותו והקלטות של שיחות שערך עם יצאנית. ברלוסקוני הכחיש כי אי פעם שילם תמורת יחסי מין וטען כי מדובר בקמפיין הכפשה נגדו. עם זאת, הוא התבדח והודה כי אינו "קדוש".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים