שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סרטים של אוניברסיטת ת"א יוקרנו בטורונטו

  11 סרטים של תלמידי החוג לקולנוע באוניברסיטה יוקרנו בפסטיבל הסרטים בטורונטו במסגרת החדשה "City to City", שתוקדש השנה לעיר העברית הראשונה

  11 סרטי סטודנטים שנעשו במסגרת החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב במהלך 15 השנים האחרונות יוקרנו השנה בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו שבקנדה. הסרטים יוקרנו במסגרת החדשה "City to City", שתתמקד השנה בתל אביב ותכלול סרטים ישראלים הקשורים לעיר העברית הראשונה, ביניהם "החיים על פי אגפא", "תעלת בלאומילך" ו"כלת הים".

   

  הסרטים שיוקרנו הם "צרצרים" של מתן גוגנהיים, "יפאוויה" של דן דויטש, "אקונומיקה" של אלון בנארי, "מכונת כביסה, מכונת תפירה" של שירה כרמי, "מהעיר ליער" של אליאב ברמן, "שאלות של פועל מת" של איה סומך, "בלומפילד או זכרון ילדות" של ערן ברק, "גרשון" של שונית אהרוני ואורן יניב, "ויצמן 10" של פיני טבגר, "קילר בייב" של עודד רסקין ו"ביתה של משוררת" של חיים טבקמן, שסרטו "עיניים פקוחות" יוקרן גם הוא בפסטיבל, במסגרת קולנוע עכשווי מהעולם.

   

  פסטיבל הסרטים בטורונטו ייפתח ב-10 בספטמבר ויכלול השנה מגוון רחב של סרטים ישראלים, ביניהם "קירות" של דני לרנר, "לבנון" של שמוליק מעוז, "עג'מי" של ירון שני וסכנדר קובטי ועוד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים