שתף קטע נבחר

דיווח: על פי הבדיקות - סמניה היא אנדרוגינוס

באוסטרליה מפרסמים כי בדיקת המיניות של אלופת העולם ב-800 מ' גילתה כי היא נושאת איברים והורמונים של גבר ואישה, התאחדות האתלטיקה הודיעה כי המדליה לא תילקח ממנה

ימים לא קלים עוברים על קסטר סמניה. האצנית הדרום אפריקנית בת ה-18, שנדרשה להוכיח את נשיותה לאחר זכייתה במדליית הזהב ל-800 מ' באליפות העולם, ממתינה בקוצר רוח לקבלת התשובות החד משמעיות. אלא שתשובות כאלה אין, לפחות לא כרגע.

 

 

"בבדיקות שערכה ה-IAAF לסמניה עלה כי מבחינה טכנית, היא אנדרוגינוס", כתב ה'הראלד' האוסטרלי. ולהלן הפירוט: על פי הדיווח בעיתון, בדיקות המיניות

גילו כי לאצנית אין שחלות וגופה מייצר כמויות גבוהות של ההורמון הגברי טסטוסטרון.

 

האבסורד הוא כי ב'הראלד' טוענים שהתאחדות האתלטיקה העולמית מנסה ליצור קשר עם סמניה, על מנת למסור לה את התוצאות. עכשיו, כך נראה, הן כבר הגיעו לאוזניה.

 

מי שנפגע מכל הפירסומים בעניין הוא שר הספורט של דרא"פ, מקהנקסי סטופייל, שאמר: "היא אישה, היא נשארת הגיבורה שלנו ואנחנו חייבים להגן עליה". סטופייל הביע הלם מהדיווחים המפורטים והחודרניים ברחבי העולם ואמר כי הוא נגעל מהתנהגות התקשורת. הוא גם דיבר על אכזבתו מהתנהלות ה-IAAF בעניין.

 

הניצחון של סמניה בגמר בברלין, בו קבעה זמן נהדר של 1:55.45 דקות וניצחה בקלות, עורר מבוכה לא קטנה אצל המארגנים, שהודיעו כי היא הזוכה ובכל מקרה לא מתכוונים ב-IAAF לקחת ממנה את המדליה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים