שתף קטע נבחר

עבריין מין שהועסק כמורה מואשם בתקיפת תלמיד

עשר שנים לאחר שהותקף, התלונן תלמיד בית ספר לבנים כי אחד ממוריו ביצע בו מעשי סדום. האיש, הנתון במעצר בית בגין אונס ילדה, כבר הורשע בעבר בביצוע מעשים מגונים בתלמידים - ונדון לשישה חודשי עבודות שירות

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום (יום ה') כתב אישום נגד אפרים יגודייף, מורה לשעבר המואשם בביצוע מעשים מוגנים ומעשי סדום באחד מתלמידיו. כתב האישום הוגש בעוד יגודייף, בעל עבר עשיר של עבירות מין, נתון במעצר לאחר שהואשם באונס וביצוע מעשים מגונים בילדה.

 

בכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד נאוה הורוביץ מפרקליטות מחוז תל אביב, נטען כי האיש ביצע את עבירות לפני כ-13 שנים, בעת ששימש כמורה בבית ספר לבנים במרכז הארץ. הוא נהג לזמן את התלמיד לחדרו, שם ניהל עמו שיחות אישיות. מפרטי האישום עולה כי בכמה מהפעמים נהג להשקות את התלמיד ביין, לגעת באיבר מינו ולבצע בו מעשי סדום בניגוד לרצונו.

 

על אף שהמעשים בוצעו לפני שנים ארוכות, תלונה בעניין הוגשה רק לאחרונה, בעוד הנאשם מצוי במעצר עד תום ההליכים בגין אונס וביצוע מעשים מגונים בילדה. במהלך החקירה בוצע עימות בין הנאשם לתלמיד, שהיה בן עשר בעת ביצוע המעשים, והתביעה אף מסתמכת על עדויות חבריו של המתלונן, ששמעו על המעשים עוד טרם הגשת התלונה.

 

מלבד שני המקרים בהם הוא מואשם, ליגודייף עבר עשיר בתחום

עבירות המין: הוא הורשע בעבר בייצוע מעשים מגונים בכמה מתלמידיו הקטינים - ונדון לעונש קל של שישה חודשי עבודות שירות.

 

כמו כן, הוא הודה והורשע בביצוע מעשה מגונה בפומבי כלפי נערה בת 13, ואף הפר בעבר את מעצרי בית שבהם היה נתון. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להאריך גם את מעצרו זה עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, לאור ניסיון העבר. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זימן אותו לחדרו, ותקף
צילום: index open
מומלצים