שתף קטע נבחר

בפעם השנייה: נוקבו צמיגי רכב של שופטת בי-ם

שבוע בדיוק לאחר שנוקבו צמיגי מכוניתה - ושל שני שופטים אחרים - השופטת אנה שניידר שוב גילתה נזק לרכב. מקורביה: היא מפחדת, זה לא צירוף מקרים

מי מתנכל לשופטת אנה שניידר? ל-ynet נודע כי שבוע בדיוק לאחר שנוקבו צמיגי מכוניתה של שופטת בית משפט השלום בירושלים, בחניית ביתה בשכונת רחביה, נוקבו גם אתמול (יום ג') בבוקר ארבעת צמיגי הרכב.

 

השופטת שניידר התקשרה למשמר בתי המשפט, שהעביר את תלונתה למשטרת מחוז ירושלים. בעקבות האירועים הקודמים ביום שלישי בשבוע שעבר, אז נוקבו גם צמיגי מכוניותיהם של השופטים רחל שלו-גרטל ואורי פוני, הוקם במשטרה צוות מיוחד שבודק את המקרים.

 

במשטרה מדגישים שכל כיווני החקירה נבדקים, אולם גורמים בסביבת אחד השופטים העלו את החשד שהרקע הוא תיקים שהקשורים לימין הקיצוני - עניין המשותף לכל השלושה.

 

בעקבות ניקוב צמיגי מכוניתה של שניידר בפעם השנייה, התקיים אתמול דיון מיוחד של אנשי משמר בתי המשפט עם המשטרה, כאשר אף נשקלת האפשרות להציב אבטחה צמודה לשופטת. אגב, שניידר כיהנה בעבר כיועצת המשפטית של הכנסת והייתה בין מנסחות הצעת חוק "פינוי-פיצוי" למתנחלים.

 

גורם משפטי בכיר המקורב לשניידר אמר ל-ynet: "השופטת מפחדת. היא מבינה שזה לא צירוף מקרים ומי שעשה זאת, ביצע את המעשה כיוון שידע שהיא שופטת. עם האלימות הגואה במדינה - היא כבר לא יודעת מה לחשוב".

 

מהנהלת בתי המשפט נמסר: "חקירת ניקוב הצמיגים של מכוניות השופטים בירושלים נמצאת באחריות משטרת מחוז ירושלים. משמר בתי המשפט אינו מפרט את רמת האבטחה הניתנת לשופטים בכלל ובמקרה זה בפרט".


פורסם לראשונה 29/09/2009 23:16

 

בהכנת הידיעה השתתף רועי מנדל
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השופטת שניידר. אבטחה צמודה?
מומלצים