שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: רויטרס
  המטה למען שליט: ביבי אתה יכול, סגור עסקה
  יממה לאחר אות החיים המצולם מגלעד שליט - נערכים במטה להמשך המאבק הציבורי. יו"ר המטה: "בואו נוריד את הלהבות – יש להמשיך במשימה בהתמדה אך לעיתים גם בצורה שקטה, במטרה להביא לשחרורו של גלעד"

  "ביבי אתה יכול, השלם את המלאכה". זו הסיסמה שצפויה להוביל מעתה את מטה המאבק לשחרור גלעד שליט. יו"ר המטה שמשון ליבמן ביקר הערב (שבת) בבית המשפחה שם ישבו אביבה ונועם מוקפים בכמה חברים קרובים.

     

  תמונות ראשונות של גלעד בשבי - כותרות אחרונות:

   

  "ברור לכולנו אחרי פרסום הקלטת כי גלעד חי, אך עדיין יש הרבה דאגה. לצערנו למדנו כי במזרח התיכון כל יום יכול להפתיע. בוא נוריד את הלהבות - יש להמשיך במשימה בהתמדה אך לעיתים גם בצורה שקטה, במטרה להביא לשחרורו של גלעד", אמר ליבמן.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  במטה נערכים כבר הערב להמשך הפעילות הציבורית. ביום שני הקרוב צפויים מאות בני נוער להשתתף במסע אלונקות בירושלים שייצא מהר הרצל ויסתיים במעון ראש הממשלה. על האלונקות יועברו מסרים שונים הקשורים בערכי רעות, אכפתיות וסולידריות. ביום חמישי צפויים אנשי המטה להקים 70 נקודות ברחבי הארץ, בעיקר במקומות בילוי, בהן יוצבו מחשבים שישמשו צעירים ובני נוער להצטרפות ל"צבא החברים של גלעד".

   

  "הקלטת היא צעד ראשון"

  ליבמן ואנשי המטה הבטיחו כי חרף פרסום הקלטת תימשך הפעילות בשיתוף מלא של משפחת שליט. "אנחנו מבינים שהקלטת היא צעד ראשון, אבל המטרה המרכזית טרם הושגה. קיבלנו אות חיים וזה משמח - אך יחד עם זאת השלמת העסקה וחזרתו של גלעד הביתה הן הדבר המרכזי בו כולנו עוסקים", אמר.

   

  אמו של גלעד, אביבה, אמרה למבקרים הרבים שהגיעו לבית המשפחה בסוף השבוע: "אני מקווה שזו תחילתו של סוף הפרשה". אביו של החייל הוציא

  מן האלבום המשפחתי מספר תמונות מהביקור המשפחתי ברמת הגולן - אותו ביקור שהוזכר בדבריו של גלעד שצולמו בווידאו. "אני לא יודע בדיוק למה הוא בחר להזכיר דווקא את המפגש הזה, אך מן הסתם נתנו לו הזדמנות לדבר על מפגש משפחתי - והראשון בו הוא נזכר זה אותו מפגש", ניסה נועם להסביר.

   

  באי הבית סיפרו כי האווירה בקרב בני המשפחה שקטה, אך ניכרים עדיין המתח והדאגה לגורלו של גלעד. "הם מקווים שהקלטת הייתה ה'פרומו' לדבר האמיתי - והוא השבתו של גלעד הביתה בריא ושלם", אמר אחד המקורבים.  

    

  זמן גלעד: תיעוד הפרשה ב-ynet על ציר הזמן

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים