שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  התקלה שתקעה את נוסעי הרכבת
  הנוסעים באחת הרכבות שיצאו הבוקר מקריית-מוצקין לתל-אביב, נאלצו להמתין כרבע שעה עד שהפקח הסביר כי אירעה תקלה. לאחר המתנה נוספת הם הוחזרו לאחור - שם המתינו בצפיפות. הרכבת: אירעה תקלה, לנוסעים חולקו בקבוקי מים

  מדי יום ראשון מתלוננים נוסעים רבים ברכבת על צפיפות איומה - אך נוסעי אחת הרכבות שיצאה הבוקר (יום א') מקריית-מוצקין לתל-אביב נתקלו בבעיה נוספת. הרכבת נעצרה דרומית לחיפה, ואז הוחזרו הנוסעים בחזרה לתחנת חוף הכרמל - לאחר שהתעכבו במקום זמן רב.


  יושבים וממתינים שהרכבת תזוז (צילום: פנינית דיקשטיין)

   

  פנינית, שעלתה על הרכבת בתחנת קריית-מוצקין, סיפרה ל-ynet: "רבע שעה עמדנו בחוסר ידיעה ואחרי זה אמרו שהרכבת תקועה בגלל בעייה בקירור או באיוורור. אמרו לנו אחרי עוד רבע שעה שנחזור אחורה. מה שקרה רק אחרי 40 דקות מהרגע שנעצרנו". בחוף הכרמל נתקלו הנוסעים בעוד מכשול: "היה פיצוץ של אנשים".

   

  בעיות הצפיפות של הרכבת בימי ראשון אינן חדשות. "בכל יום ראשון יש פיצוץ של אנשים ברכבות", סיפרה פנינית הנוסעת מדי יום מהצפון למרכז הארץ. 


  אין מקום לזוז. הצפיפות ברכבת (צילום: פנינית דיקשטיין)

   

  מרכבת ישראל נמסר בתגובה: "בשל תקלה שהתגלתה הבוקר במערך הרכבת שיצא מקריית-מוצקין, הוחזרה הרכבת מעתלית אל תחנת חוף הכרמל ומשם

   הועברו הנוסעים לרכבת הבאה שנסעה דרומה. פקח הרכבת דיווח על התקלה דקות ספורות לאחר שהתגלתה ולאחר מכן פעל צוות הרכבת לטפל בתקלה ולקבלת פיתרון תפעולי ממרכז הפיקוד להמשך הנסיעה".

   

  עוד נמסר מהרכבת: "ברגע שנמצא הפיתרון הטוב ביותר עבור הנוסעים, הם הועברו אל התחנה המתאימה והמתינו לרכבת שתיתן להם שירות, שם חולקו להם בקבוקי מים, על ידי צוות התחנה. ברכבת ישראל מתנצלים על אי-הנוחות שנגרמה לנוסעים".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים