שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רק אתה

  יום שבת, ויוה פלטינה

   

   

   

   

   

   

  אלן מבטיח לאריסטאו להתלוות אליו לבדוק האם אכן מנואל הוא בעל הקעקוע ורוצח אמו. אנריקה עוזב את ביתה של אנחלה וזו יוצאת מכליה על חוצפתו. דניאלה ניצלת בידי גבריאל ולורנסו. אריסטאו ואלן מגיעים לביתו של מנואל ואריסטאו מגלה שאכן מנואל הוא בעל הקעקוע.

   

  אריסטאו מת מירייה של מנואל, זה נעצר אך משוחרר בנימוק שהוא ירה מתוך הגנה עצמית. אלן מחליט לנקום את מות בנו. צ'רלי נפצע ומאושפז בבית החולים ומסכים לשתף פעולה עם המשטרה כדי ללכוד את בורחיה. מנואל מחליט לקיים חתונה כפולה, של דניאלה ושלו, ושל גבריאל וראקל בעל כורחם.

   

  ריגו לא מאמין שסוסנה נמצאת בביתו של מנואל מרצונה החופשי. ריטה עוזבת את הבית ועוברת לעבוד עם ריקרדו במוסך. אנחלה ואדלה מגלות שנותרו ללא כסף. אנחלה מתאבדת. מנואל נעצר בזמן חתונתו עם דניאלה. סוסנה, באטריס ודניאלה יוצאות לחופשי. אלן נוקם את מותו של בנו בנגריית הכלא והורג את מנואל. גבריאל ודניאלה מתחתנים. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  דניאלה מוחזקת אצל אריסטאו ונאמר לה שתכיר את "היהלום השחור"; מנואל מתוודה בפני גבריאל על אהבתו לדניאלה ומשקר ואומר לו שגם היא נענית לו, מה ששוב מעורר בגבריאל את חשדותיו לגבי כוונותיה של דניאלה; ראקל עומדת לשוב מאיטליה ומנואל מבקש מגבריאל למסד כבר את יחסיו עם בתו; דניאלה מוצגת בפני "היהלום השחור".

   

  אלן מגלה בעזרתה של ריטה את מקום הימצאה של דניאלה; שיגעונו של אריסטאו מקבל תוקף כשדניאלה מגלה שהוא "היהלום השחור"; גבריאל מתעמת עם מנואל בנוגע לאהבתו לדניאלה אך מיד מבין שעליו לנהוג באיפוק עם מנואל כדי שתכנית המשטרה תצליח.

   

  אריסטאו רוצה לבדוק אם אכן מנואל הוא הרוצח של אמו; דניאלה מגלה שאביו של אריסטאו הוא אלן; אלן מגלה ש"היהלום השחור" הוא למעשה אריסטאו וגם מגלה באיזה מצב נפשי נורא נמצא בנו; סוסנה וריגו מודים זה בפני זה על אהבתם ומתכננים להתחתן; אנריקה שומע מפי אנחלה שראקל אינה בתו של מנואל; מנואל מפעיל תכנית כדי שדניאלה תחזור אליו: חטיפת אמה סוסנה.

   

   
  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

   


  פורסם לראשונה 07/10/2009 14:20

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים