שתף קטע נבחר

מטפל פיליפיני חשוד במעשי סדום בבן 80

בתו של הקשיש הבחינה כי הוא במצוקה, וכששאלה אותו - סיפר לה על המעשים שהחל האיש לבצע לאחרונה - לאחר שנים שהוא מטפל בו. החשוד נעצר והדגים בפני החוקר כיצד ביצע את המעשים - אך לאחר מכן חזר בו מהודאתו. מעצרו הוארך

עובד זר מהפיליפינים נעצר בחשד שבמשך מספר חודשים ביצע מעשי סדום בכוח במטופל שלו, קשיש בן 80 תושב גבעתיים. בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (ה') את מעצרו בחמישה ימים. 

 

לפני כמה ימים הגיעה למשטרת גבעתיים אשה שטענה כי המטפל של אביה, גבריאל רודריגז, מבצע בו מעשי סדום. בתלונתה ציינה כי היא חשה שאביה

אינו כתמול-שלשום. כשבדקה עימו במה מדובר, סיפר לה על המעשים שמבצע המטפל שלו לאחרונה, מבלי שהוא יכול להתנגד.

 

אותו עובד סיעודי מטפל בקשיש זה כמה שנים, אולם לדברי הבת, המעשים החלו ככל הנראה רק בחודשים האחרונים. בעקבות התלונה נעצר המטפל אמש, ובחקירתו הודה במעשים ואף הדגים בפני החוקר כיצד ביצע את המעשים המיוחסים לו.

 

בדיון שהתקיים היום בבית המשפט אמרה נציגת המשטרה, רב-סמל כרמלה טריקי, כי מדובר בעבירה חמורה ביותר. לדבריה, קיימת מסוכנות ברמה גבוהה וקיים חשש כי החשוד יימלט מישראל. היא הדגישה כי רודריגז נעצר כחוק, חקירתו תועדה והוא אף מסר פרטים מרצונו בלי שנדרש לכך.

 
פרקליטו של רודריגז אמר כי מרשו כופר בחשדות נגדו. לטענתו, הוא לא הבין את

חומרתם ואת שאלות החוקרים מאחר ולא חקרו אותו בשפת אמו אלא באנגלית ובעברית. הוא הוסיף כי לחשוד יש חברה וילדה בת 4, ובכל תקופת העסקתו אצל הקשיש לא התקבלה תלונה על מעשים מסוג זה. הוא ביקש להטיל צו איסור פרסום על שמו של רודריגז - אך השופט עידו דרויאן לא נענה לבקשתו.

 

השופט דרויאן כתב בהחלטתו כי נראה שהראיות נגד החשוד מבוססות למדי, במיוחד לאור הודאתו, שממנה חזר בהמשך. ההודאה, הדגיש השופט דרויאן, רוויה בפרטים וכוללת הדגמות של המעשים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חגי אהרון
אילוסטרציה
צילום: חגי אהרון
מומלצים