שתף קטע נבחר

אישום: בת 15 הייתה שפחת מין של אחֵיה וגיסה

שני אחים וגיסם הואשמו היום בבית המשפט בביצוע עבירות מין קשות באחותם הקטנה, כיום בת 15, מאז הייתה בת תשע. השלושה ביצעו את מעשיהם בילדה במשך שנים - תחילה האח הבכור, לאחר מכן האח הצעיר ובהמשך הגיס. כל אחד מהם התעלל באחות במשך תקופה, בנפרד

פרשה מחרידה של גילוי עריות בירושלים: גילוי העריות החל כשהייתה בת 9 ונמשך 6 שנים, שבמהלכן עברה "מיד ליד" - בתחילה הייתה נתונה למסכת מעשים מגונים ואיומים מצד אחיה הבכור, לאחר מכן נהג האח הצעיר לבעול אותה בתמורה ל"מתנות", ובקיץ האחרון נפלה לידיו של הגיס. זה נגמר בכתב אישום שהוגש היום (ד') לבית המשפט המחוזי בירושלים.

 

האח הצעיר והגיס נהגו לבעול את הילדה, ואילו האח הבכור "הסתפק" במעשים מגונים. רוב המעשים בוצעו לכאורה בהסכמתה של הילדה, אולם היא הייתה נתונה תחת לחצים שונים מצדם - איומים ו"עונשים" מחד, מתנות מאידך, ובחלק מהמקרים אף לחץ פיזי. לא הייתה חפיפה בין מעשיהם של השלושה, וכל אחד מהם התעלל באחות במשך תקופה, בנפרד.

 

מכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים על ידי עו"ד ירון מינטקביץ' מפרקליטות מחוז ירושלים עולה כי במסכת ההתעללות החל בשנת 2003 האח הבכור, כיום בן 32 המתגורר בעיר החרדית ביתר עילית. לפי המתואר, בזמן שביקר בבית הוריו, הרים האח את אחותו אל החלון, הכניס את ידו מתחת לחצאיתה וליטף איבר מינה.

 

על פי כתב האישום, לאחר מעשה זה, לא חזר הדבר על עצמו במשך שלוש שנים, אולם כשאחותו הגיעה לגיל 12, החל לבצע בה מעשים מגונים באופן קבוע, ואלו נמשכו שנתיים. במשך תקופה זו, היה נוהג לבקש מאחותו לפשוט את בגדיה, ומגיע לסיפוקו. בשלב כלשהו, נכתב בכתב האישום, הזהירה האחות את האח שהיא מתכוונת לספר להוריה על מעשיו - ובתגובה הוא "העניש" אותה ומחק פריטים מנגן המוזיקה שלה.

 

מתנות בתמורה להסכמה

בהיותה בת 14, לפני שנה, הפסיק האח הבכור במעשיו, אך אז "החליף" אותו אח נוסף, כיום בן 27 המתגורר בירושלים. במשך כשנה, מתואר בכתב האישום, נהג האח, בהגיעו לבית הוריו, לבצע בה מעשים מגונים, ואף בעל אותה. כיוון שהייתה כבר בת 14 והמעשים בוצעו לכאורה בהסכמתה, הוא אינו נאשם באונס אלא בבעילה אסורה בהסכמה.

 

באחת ההזדמנויות, על פי כתב האישום, הציעה האחות לאחיה לראות יחד סרט. היא פשטה את בגדיה, נשכבה על בטנה וצפתה בסרט תוך כדי שאחיה מבצע בה את זממו.

 

על פי כתב האישום, במהלך התקופה אמרה האחות לאחיה כמה פעמים כי היא אינה רוצה במעשים הללו, אולם הוא נהג להשתיק אותה כאשר התנגדה למעשיו - ואף נהג לקנות לה מתנות שונות על מנת לשכנע אותה להסכים להם.

 

סרטי פורנו ושיחות טלפון בוטות

בסעיף אחר בכתב האישום מואשם גיסה של האחות, כיום בן 21 המתגורר בעיר החרדית מודיעין עילית. הוא מואשם כי ביצע בה גם הוא מעשים מגונים, במשך כחודשיים בקיץ האחרון, לאחר שפסקו מעשיו של האח הצעיר. הגיס מואשם כי ביצע את מעשיו בביתו וכן בבית משפחת גיסתו. לפחות בחלק מהמקרים, בוצעו המעשים שלא בהסכמתה של הנערה.

 

בכתב האישום מתואר כי באחת ההזדמנויות, בזמן שגיסתו התארחה אצלו, נכנס הנאשם לחדר שבו ישנה, שכב על הרצפה, הושיב אותה עליו ואז ביצע בה את זממו. לאחר מכן אמר לה כי הוא רוצה להגיע לסיפוק פעם נוספת. היא התנגדה וטענה כי היא עייפה, אולם בכל זאת, הצמיד אותה לקיר, נישק אותה וביצע בה מעשים מגונים. למחרת, לטענת הפרקליטות, אמרה המתלוננת לגיסה כי מה שעשו בלילה הקודם היה טעות, אולם תוך כדי שיחה, הצמיד אותה שוב לקיר והתחכך בגופה ללא הסכמתה.

 

במהלך תקופה זו, נטען בכתב האישום, אף נהג הגיס להראות למתלוננת סרטים פורנוגרפיים במחשב ולנהל איתה שיחות טלפון בעלות אופי מיני בוטה.

 היא, מצדה, אמרה לגיס מספר פעמים כי המעשים שהם עושים הינם אסורים וכי היא מתנגדת להם, ואף בכתה מספר פעמים ודרשה ממנו בצעקות להפסיק את מעשיו, אך בכל פעם הוא שכנע אותה מחדש.

 

האח הגדול מואשם בסעיף של עבירות מין במשפחה. האח השני מואשם בבעילה אסורה במשפחה ובמעשים מגונים בבת משפחה. הגיס מואשם בבעילה אסורה במשפחה ומעשים מגונים.

 

את הנאשמים מייצגים עו"ד אריאל הרמן, עו"ד חנן רובינשטיין ועו"ד שמואל אלברנס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים