שתף קטע נבחר

פדופיל מורשע חשוד בתקיפה מינית של קשישות

לפני כמה ימים התלוננה של אשה בת 71 שנפלה קורבן למעשים מגונים במעלית. במהלך החקירה שנפתחה אותרו מתלוננות נוספות, ובסיומה נעצר החשוד, תושב חולון בן 51, הנמצא תחת פיקוח של קצין מבחן בשל הרשעתו בעבירות מין בקטינים

עבריין המין עשה "הסבה מקצועית" - מתקיפת קטינים לתקיפת קשישות. משטרת מרחב איילון עצרה אתמול (יום א') את מכובד קומראן, תושב חולון בן 51, בחשד שבתקופה האחרונה ביצע מעשים מגונים בקשישות בשנות ה-70 לחייהן.

 

עם מעצרו, התברר לשוטרים כי מדובר בעבריין מין מוכר ומורשע, הנמצא כעת תחת פיקוחו של קצין מבחן בעקבות עבירות מין שביצע בשנים האחרונותב קטינים.

 

תחילת החקירה הנוכחית בתלונה שהתקבלה לפני מספר ימים במשטרת מרחב איילון. אשה בת 71 התלוננה על כך שבעת שהייתה במעלית, נגע החשוד בישבנה ובחזהּ, חיבק אותה ונישק אותה בניגוד לרצונה. שוטרי משטרת מרחב איילון פתחו בחקירה, ובמהלכה איתרו מתלוננות נוספות שמסרו לשוטרים תיאור חיצוני של החשוד.

 

בהמשך החקירה הצליחו החוקרים לעלות על עקבותיו של החשוד. אז התברר כי מדובר בקומראן, עבריין מין מורשע, שהודה בעבר ב-40 מקרי עבירות מין בילדות, שבוצעו בבית הכנסת. כיוון שרק שתיים מקורבנותיו התלוננו, נגזרו עליו רק שנתיים מאסר, וגם אלו קוצרו לשנה אחת לאחר שערעור שהגיש התקבל. מאז שחרורו, הוא נמצא תחת פיקוח של קצין מבחן.

 

השוטרים עצרו אותו לחקירה, ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בראשון-לציון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קומראן. חשוד בעשרות מעשים מגונים
צילום: אבי מועלם
מומלצים