שתף קטע נבחר

אישום: דחפה פלפל חריף לבנה ש"פתח את הפה"

שבר באפה של תושבת ראש העין הוביל במקרה למעצרה של חברתה, המואשמת כעת בהתעללות בילדיה, בני 11 ו-3. במשטרה הופתעו לגלות שהיא לא "חינכה" רק במכות

זה נחשף במקרה. עדות של אשה שאושפזה עם שבר באף עוררה במשטרה תהיות על הנעשה בבית של חברתה, והחשדות הבשילו היום (ד') לכדי כתב אישום בגין התעללות בילדים.

 

הפרשה נחשפה לאחר שתושבת ראש העין אושפזה בבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהיא סובלת משבר באף. מכיוון שעלה חשד שהופעלה אלימות כלפי האשה, דיווח בית החולים על המקרה למשטרת ראש העין. האשה זומנה לתת עדות במשטרה וסיפרה כי שהתה בבית של חברתה, שברגע של זעם החליטה להשליך לעבר בנה בן ה-11 כוס שפגעה בה בטעות.

 

המשטרה פתחה בחקירה שממנה עלה כי האם - שמשפחתה מטופלת על-ידי שירותי הרווחה - נוהגת להכות באופן קבוע את שני ילדיה, בני 11 ו-3, שהגדול מהם לומד בפנימייה ומגיע לבית רק בסופי שבוע. לדברי ראש משרד החקירות במשטרת ראש העין, פקד שי גז, "התברר לנו שבכל פעם שאחד הילדים עושה דבר שאינו מוצא חן בעיני האם, היא מיד מתחילה להשתולל ולהכות אותו".

 

במהלך החקירה גילו החוקרים כי הילדים לא סופגים רק מכות מאמם. "התברר לנו כי

בכל פעם שאחד מילדיה מוציא מפיו מילה שלדעתה אינה מילה יפה, היא נוטלת פלפל חריף, שמה בכפית ודוחפת אותה לפיו בכוח. במהלך החקירה גילינו שלא מדובר באירוע חד-פעמי אלא ברצף של אירועים שקרו במהלך החודשים האחרונים".

 

בעקבות הממצאים זומנה האם לחקירה. תחילה היא הכחישה את החשדות נגדה אך בהמשך נשברה והודתה במעשים. החוקרים הופתעו לשמוע ממנה שהמנהג של דחיפת פלפל חריף לפיות הילדים הוא דבר מקובל שנעשה על מנת לחנך אותם, אבל הם היו בהלם כאשר היא שאלה אותם בפליאה "מה, אתם לא עושים את זה לילדים שלכם?".

 

בעקבות מעצרה של האם, נלקחו הילדים מחזקתה. היום הגישה פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום נגדה ומשפטה צפוי להיפתח בקרוב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם התוודתה בחקירה (אילוסטרציה)
מומלצים