שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  האח השתחרר מהכלא - ותקף מינית עוד אחות

  שלושה חודשים אחרי ששוחרר ממאסר בגין מעשים מגונים באחותו, נעצר תושב נתניה בחשד שתקף מינית אחות אחרת, בת 9. במשטרה בודקים אם גם האחות בת ה-7 נפלה קורבן למעשים. האם: לא שמעתי, לא ראיתי

  תושב נתניה בן 21, אשר שוחרר לפני שלושה חודשים ממאסר שריצה בגין מעשים מגונים שביצע באחותו, נעצר אמש (יום ג') בחשד שביצע מעשים מגונים באחות אחרת, בת 9. 

   

  האחות סיפרה שלשום לצוות החינוכי בבית הספר בו היא לומדת כי אחיה נוהג לבצע בה מעשים מגונים. בבית הספר מיהרו לדווח למשטרה, אשר פתחה בחקירה. חוקרת ילדים זומנה בדחיפות לגבות עדות מהילדה.

   

  בחקירה התברר כי האח נהג להיכנס למיטתה של אחותו בזמן שישנה ולגעת במקומות אינטימיים בגופה. בעקבות עדות האחות, הוחלט לעצור את האח לחקירה. במשטרה גילו כי רק לפני שלושה חודשים הוא שוחרר

  מהכלא לאחר שריצה 19 חודשי מאסר בגין ביצוע מעשים מגונים באחות אחרת, שהיום היא בת 17 ומתגוררת בפנימיה.

   

  קצין במשטרת נתניה, מפקח דרור פרימן, אומר כי החקירה בתחילתה והמשטרה בודקת אם החשוד תקף מינית גם את אחותו בת ה-7 שמתגוררת בבית. "אנחנו גם בודקים בין היתר אם מדובר רק במעשים מגונים או שהחשוד ביצע מעשים חמורים יותר באחותו. עדיין לא ברור בכמה אירועי תקיפה מדובר".

   

  מדובר במשפחה חד-הורית המוכרת למשטרה ולשירותי רווחה. החוקרים גבו עדות גם מהאם, אשר סיפרה כי לא הבחינה בדבר ולא ידעה על המעשים שעליהם סיפרה הבת. החשוד עצמו מכחיש את המיוחס לו. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  האחות סיפרה לצוות בבית ספר (אילוסטרציה)
  צילום: liquidlibrary
  מומלצים