שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אוהב אותך איסה

  ימים ה', א'-ד'

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  מתאו סוף סוף מתאחד עם פליי. פליי מציל את חייה של תמרינדו. כריסטינה חושפת שהסיבה האמיתית לבואה היא נקמה בקטלינה. תמרינדו מסלקת את קיקה מביה"ס.

   

  קטה מנסה לחבל באיסה עד הרגע האחרון, אולם ג'סיקה וכריסטינה מתעקשות להתוודות על כל מה שהיא עשתה במשך השנה. מתאו דואג לסלק את קטלינה מהדרך. קיקה ואגתה מורשים לעבור את שנת הלימודים. (פרק אחרון)

   

  בפרקים הקודמים

  ג'סיקה לחוצה ומפחדת מהקיצוניות במזימות של קטה, היא אפילו מנסה להתוודות על הכל, אבל קטלינה תופסת אותה. נראה שיש מישהו שיודע את הסודות של קטלינה ומזהיר אותה שרגע האמת מתקרב.

   

  אלכס מנסה לעשות הכל כדי שאיסה לא תגלה על הצילומים שלו עם כריסטינה. האיומים על קטלינה, איסה וג'סיקה ממשיכים. אגתה מחליטה ללכת אחר הלב.

   

  כריסטינה חוזרת לבית הספר וגורמת לכאוס. איסה מחפשת נחמה אצל סבסטיאן ונטי מגלה על כך ונפרדת מסבס. אלכס מתחנן בפני איסה שתסלח לו ומבטיח תמיד לתמוך בה.

   

  איסה מצליחה לענות על כל השאלות שבמבחן, אבל כמובן שכריסטינה וקטה מצליחות לחבל במאמציה. לינדה מבהירה לריי שהוא לא החבר שהיא תמיד חלמה עליו. סנדי מציגה בפני חביאר את אישיותה האמיתית.

   

  איסה נכשלת במבחן הודות לקטלינה ולג'סיקה. אלכס מסרב להאמין שאיסה תסולק ומתעמת עם תמרינדו. חבי מלמד את סנדי לרקוד והם הולכים ומתקרבים.

   

   

   

  שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!  


  פורסם לראשונה 28/10/2009 13:35

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים