שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "תראו איזו אשה שווה יש לי" - ארץ חילופי זוגות

  האינטרנט שורץ בזוגות שמחפשים את הפרגית הצעירה והזורמת שתבוא ותבדר אותם בחוויה האינטימית שלהם ותעוף הביתה לאחר המעשה, משאירה את הזוג להתכרבל ולהיזכר בחוויה

  למיטב ידיעתי*, קיימות שלוש דרכים להיכנס לתוך "הסצינה" של חילופי הזוגות:

  1. להכיר עוד זוג ולזרום איתו אל מעבר לשחקי החשק וההנאה; 2. ללכת לחפש מסיבות מאורגנות היטב של "בני אותו הגיל"; 3. לחפש בחורה/בחור שישמחו להצטרף לחוויה הזוגית שלכם.

   

  האינטרנט רוחש וגועש בזוגות שמחפשים את הפרגית הצעירה והזורמת שתבוא ותבדר אותם, תחלוק איתם את החוויה האינטימית שלהם ותעוף הביתה לאחר המעשה משאירה את הזוג להתכרבל ולהיזכר בחוויה.

   

  לרוב מי שמנהל את החיפוש הזה הוא הגבר, שחי ונושם את הפנטזיה הגברית הקלאסית – "לעשות את זה" בשלישיה. הרבה פעמים בנות הזוג בכלל לא מודעות לעיסוקם של הגברים שלהן, שבונים על הספונטניות והרוח הצעירה של נשותיהם, שאמורות לזרום עם ההפתעה שהם מכינים להן.

   

  יש גם זוגות שבהם האשה היא זאת שמפנטזת על ניסיון מיני ראשון עם בחורה נוספת, והגבר תופס טרמפ על הפנטזיה של האשה ומוכן בשמחה וששון לשתף פעולה ואפילו לעזור "לחפש".

   

  יש זוגות, בודדים אמנם, שמחפשים דווקא את הגבר שיצטרף אליהם, אם זה בגלל הפתיחות המפליאה של הגבר או בגלל לחץ מצד האשה. בשני המקרים, כשמדובר בבחירת המועמד השווה, המעוניינים יצטרכו לנסות ולעמוד בדרישות הרבות שמציב הזוג.

   

  הזוגות היותר שבעים מהזוגיות שלהם והיותר משועממים זה מזה מחפשים זוגות כמוהם להתחבר אליהם, לצורך פריקה הדדית של השעמום. הם נכנסים לאינטרנט לאתרים המיועדים במיוחד למטרה הנעלה הזאת, שם כל זוג מפרסם תמונות אינטימיות שנועדו למשוך תשומת לב. התמונות האלה יציגו לכם נשים בלבוש סקסי (לרוב מאיזה חופשה במלון או בצימר) ובדרך כלל תמונות של איבר (בלבד) של הגבר.

   

  אתם תראו הרבה תמונות של הנשים, שמוצגות כאילו לראווה ובגאווה – "תראו איזו אשה שווה יש לי" - בפוזות מאוד מגרות, ולפעמים גם תמונות ממש לא מחמיאות של "אחרי המעשה". שמות התואר בהם משתמשים הזוגות כוללים "נקיים" (יש מישהו שיגדיר את עצמו לא נקי?), "אסתטיים" (כנ"ל), "פתוחים" (ברור, אחרת לא הייתם כאן), "צעירים לגילם" (יש מישהו שחושב שהוא זקן לגילו?), "חטובים" (עם סימני מתיחה וכרס חביבה) ו"מטופחים" (מתגלחים לפני המפגש). 

   

  קראתם והפנמתם, האשה מצאה חן בעיניכם (הגבר פחות רלוונטי כאן) ואתם מוכנים לצאת לדרך. קובעים פגישה.

   

  אין מצב שלא תזרמו גם אם יושבים מולכם צפרדעים

  הפגישה הזאת יכולה להתרחש בבית קפה (ואז כמעט בכל המקרים לא יהיה לזה המשך), או, אם אחד הזוגות מפגין אומץ, באחד הבתים (ואז ב-80% מהמקרים תגיעו לסיפוקכם, כי תהיו שיכורים ואחרי שיחה של שלוש שעות על החוויות המיניות שלכם, אז אין מצב שלא תזרמו גם אם יושבים מולכם צפרדעים).

   

  כשהזוג המתארח מגיע, בהרבה מקרים תגלו שאין זה זוג כלל אלא "אלתור" שנוצר בין שני אנשים שרוצים להתחבר לאנשים אחרים (פירוט בהמשך). אלה שכן עונים על כל ההגדרות של הזוג הסטנדרטי (ילדים, כלב, בית) ישבו ויספרו על עצמם את קורותיהם מאז ההיכרות. לרוב הגבר הוא זה שידבר, בזמן שהאשה תנסה לשכר את עצמה מספיק כדי להתחבר לסיטואציה. ברוב המקרים האשה תהיה מושכת, יפה ובאמת מטופחת, ואילו הגבר ישאיר אתכם לתהות "מה היא עושה איתו". אין ספק שבלי כמה בקבוקי אלכוהול שום דבר לא יזרום לשום מקום. אז אחרי יצירת אווירה חמימה יותר ושמיעת סיפורי הגאווה על מה הם עשו, את מי הם פגשו, איפה הם היו, לאן הם נסעו, איפה הם אכלו ועל חוויות אחרות מהאתר שבו הכירו, אחד הגברים (החרמן יותר מבין השניים) ינסה לקחת את העניינים לידיים ולהוביל את הסיטואציה לשלב הבא.

   

  לרוב השלב הבא יגרור אחריו פיצול לחדרים שונים (לפחות בהתחלה). עם הזמן ואם הזוגות המעורבבים ישבעו זה מזה וירצו לראות לידם את בני הזוג, ייתכן זיווג בין שני הזוגות, אבל אל תפנטזו על זה יותר מדי, כי זה כמעט ולא קורה.

   

  יש גם כאן כאלה שמצפצפים על חוקי המקום

  כשהזוג בוחר ללכת להתערבב עם עוד הרבה זוגות, הם נכנסים לתוך עולם פרוץ ובזוי שבו יש הרבה גברים מאוד מבוגרים שמשלמים לנשים צעירות רק כדי להפוך ל"זוג" ולהיות מסוגל להיכנס למסיבות חילופי זוגות. יש מקומות שבהם נותנים להיכנס אפילו לגברים לבד, ותמצאו שם גם מציצנים שבאים רק להסתכל על זוגות אחרים בפעילות. יש במקומות כאלה חדרים חשוכים, תאים לבגדים ומגבות ואפילו ניסיון להקפיד שבאזורים של ה"החלפות" לא יהיו אנשים שיסתובבו לבושים. אבל כמו בכל מקום אחר בארץ, יש גם כאן כאלה שמצפצפים על חוקי המקום ולא משתפים פעולה, הם באים במטרה זדונית לספק את יצר המציצנות שלהם. במקומות כאלה יש הרבה פעמים גם "סמויים", או יותר נכון "סמויות", שהמקום משלם להן כדי שיחממו את האווירה והזוגות יתחילו בפעולת ההחלפה. ברוב המקרים זאת לא החלפה אלא פשוט אורגיה לשמה, כשהחדר החשוך הופך לעיסת בשר אנושי שאף אחד לא מבין בתוכה מי זה מי. במקומות האלה לא תמצאו זוגות צעירים עליזים ושמחים, אלא אנשים משועממים, אפורים ואפילו דוחים.

   

  יש גם את האופציה האחרונה שעומדת בפני הזוג, והיא תמיד נשמעת מאוד מפתה. היא כוללת תמיד את השם "סביון", את המיקום "וילה" ואת התוספות היוקרתיות כמו אלכוהול (תוצרת הארץ), ג'קוזי (בגודל של אמבטיה) ובריכת שחייה (לילדים), אוכל (בורקס) ואנשים איכותיים (כן בטח). תמיד יהיה נורא קשה למצוא מקומות כאלה ותצטרכו לעמוד בתנאי הסלקציה (רק בני 40 פלוס, רק בני 20 מינוס, רק בעלי תואר שני או רק בעלי עסקים וג'יפים). חוג הסילון של חילופי הזוגות.


   

  שאף אחד לא ינסה למכור לי קלישאות, גברים ונשים שונים בטבעם, ושום קידמה ופתיחות לא ישנו את זה. ברוב המקרים נכונות לעשות חילופי זוגות מצד האשה נובעת מהפחד שלה שמא בעלה יבגוד בה, אז היא מעדיפה להיות נוכחת ולראות מה הוא עושה שם. במקרים אחרים נשים שמסכימות לשתף פעולה פשוט מנסות לרצות את בעליהן על ידי בניית תדמית הקלילה והמשוחררת. אני יכולה לומר בוודאות כמעט גמורה שאף אשה לא מרגישה ממש בנוח בסיטואציה שבה הגבר שלה מהופנט מהאפשרות "להכניס" לאשה אחרת. לדעתי רובן סובלות מסיוטי לילה אחרי כל חוויה כזאת.

   

  אותי אף אחד לא יסחוף יותר לתוך מעגל בלתי פוסק של צרכיו המיניים, כי יש בחיים הזוגיים כל כך הרבה יותר, ובעיניי החוויה האינטימית הזוגית אינה נושא לשיתוף, בעל פה או במעשה. אני רוצה לשמור את החוויות המיניות שלי עם בן זוגי לחדר המיטות הפרטי שלנו (או לסלון או למטבח, בואו לא נהיה קטנוניים). ואם בבוא הזמן אהיה נשואה באושר ועושר במשך עשר-עשרים שנה, אצפה שבעלי לא ישתף אותי במעידות הקטנות שלו, כי אני מכבדת אותו כמו שהוא - גברי, מיני וזקוק לריגושים.

   


   

  *אלא אם כן השתנה משהו בשלוש השנים שחלפו מאז שבעתי ניסיון מר מאוד והחלטתי להחרים את סוג הבילוי הזה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פוחדת שבעלה יבגוד בה?
  צילום: Index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים