שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שוחרר בכיר ברכבת שנחשד בשוד: "מעצר שווא"
  לאחר יומיים שהוחזק במעצר, השתכנעה המשטרה שהאיש היה בכלל במודיעין בזמן השוד בת"א, ושחררה אותו לביתו. עם צאתו איים: "אתבע את כל האחראים למעצר הזה". אחיו וגיסתו עדיין חשודים, ויישארו במעצר

  המשטרה לקחה צעד אחורה. לאחר יומיים במעצר, שוחרר היום (א') לביתו בכיר ברכבת ישראל, שנעצר בסוף השבוע בחשד ששדד עובד בתחנת רכבת בתל-אביב. החקירה בעניינו נמשכת, אך במשטרה מעריכים כי הוא ככל הנראה אינו קשור לשוד. לעומת זאת, שני החשודים הנוספים - אחיו של הבכיר, המשמש גם הוא כמנהל תחנה ברכבת, ואשתו של האח - עדיין חשודים, ועדיין יושבים במעצר.

   

  השוד אירע ביום שישי בבוקר, בתחנת רכבת מרכז. באיומי נשק, נשדד עובד חברה חיצונית שתפקידו לאסוף את הכסף מתחנות שונות באזור המרכז, בעת שביצע את עבודתו. אזרחים שהבחינו בשודד נמלט מהמקום רשמו את מספר רכבו, וכעבור מספר שעות נעצרו בלוד עובד הרכבת הבכיר ואחיו.

   

  העובד הבכיר טען בפני החוקרים כי הוא היה באותה שעה במודיעין, וכי יש שני עדים שיתמכו בגרסתו. על טענות אלה חזר אתמול בבית המשפט, באמצעות פרקליטו עורך הדין רונן רוזנבלום. מעצרו הוארך בכל זאת ביום אחד. הוא נותר עוד לילה בתא המעצר, אך הבוקר שוחחו החוקרים עם העדים שראו אותו במודיעין בזמן השוד, השתכנעו כי מדובר באליבי מוצק - ושיחררו אותו לביתו בערבות עצמית.


  הארכת המעצר. "לוקחים אדם מכובד ושמים באבו כביר" (צילום: עופר עמרם)

   

  "מדובר במעצר שווא, התייחסו אליי כמו אל פושע בכיר", אמר ל-ynet החשוד, שצו איסור פרסום מונע את פרסום פרטיו, עם צאתו מהמעצר. "מנעו ממני לראות ולהתייעץ עם עורך דין, מנעו ממני זכויות מינימליות שכל אדם זכאי להן. אני אתבע את כל האחראים למעצר הזה, לוקחים אדם מכובד ושמים אותו באבו כביר.

  השוטרים שבאו אליי הביתה חשבו שהבן שלי זה אני, וקפצו עליו. הוא חייל קרבי והוא נכנס להלם מהדבר הזה. לאחר מכן באתי מיוזמתי למשטרה".

   

  אחיו של העובד הבכיר ואשתו, כאמור, עדיין במעצר, לאחר שבית המשפט האריך אתמול את מעצרם  - האח בחמישה ימים, האשה בשלושה. בבית המשפט טענה המשטרה כי הגרסאות שמסרו הבעל והאשה בחקירה סותרות זו את זו. החשוד ששוחרר הוסיף כי הוא מתקשה להאמין שגם אחיו היה מעורב בשוד: "יש לו עבודה קבועה, יש לו אשה, יש לו משפחה. אין שום סיבה שהוא יעמוד מאחורי דבר כזה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים