שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  פתיתי רשת: איך מעירים אתכם בבוקר?

  דרכים שונות להעיר או להפריע בשינה, דברים שלא עושים בקפה אינטרנט, אתגר לגולשים ועוד אתרים שמצאנו יחד איתכם

  פתיתי השכמה

  תראו את נושה, ישנה ונוחרת, אבל היא מקבלת ליקוק מפנק מזוקו. הלוואי עלי! (שלח: רונן)

   

  נושא ההשכמות הוא רחב ומעניין. כך למשל עושים בצבאבבית הספר הטכני של חיל האוויר, יענקלה מעיר את אריק בברצלונה ולבסוף: השכמה עדינה לשלום.

   

  פתיתי חומוס

  ד"ר חומוס, מר שוקי גלילי, החליט לא להישאר לשיא הלבנוני בעניין החומוס, והוא לבד, ללא מימון חיצוני ותקציב – מביא את השיא שלנו בנושא.

   

  פתיתים שלא עושים

  אנחנו ממשיכים עם "עשרה דברים שלא עושים", והפעם בקפה אינטרנט, כשעוצר אותך שוטר, ובליל הכלולות.

   

  פתיתים קטלניים

  ירון שניאור שולח לנו את "הקוטל מבגדד" לטענתו, ואנו לאחר בדיקה מדוקדקת מאשרים את ביצוע הטבח הנורא באמצעות כלי אחד. מעבר לזה, אין כמו ביצוע נפיחה בשש בש המעניקה את הניצחון לגברת העדינה.

   

  אתגר לקוראי פתיתים

  ולבסוף אתגר: האם אתם נהגי פורמולה 1 טובים? ובכן בואו נראה את הזמנים שלכם במירוץ החימום: היכנסו למשחק המירוץ, ובחרו ב Quick Race – ההפעלה מאוד פשוטה עם ארבעת החיצים (הלכו לי האצבעות).

   

  ההקפה הכי מהירה שלי היא 00:59:74 וההוכחה כאן. אני סקרן מאוד מי ירד מתחת ל-50 שניות, כי זה אפשרי אם לוקחים את כל הטורבו. עם אצבעות הנקניק שלי, אני פספסתי. המנצח שישלח או יפרסם צילום מסך יקבל קרדיט, כנראה כשניפגש שוב ביום שני.

   

   

  צילמתם את עצמכם במחשב או משהו משעשע בסלולר והעלתם לרשת? מכירים אתר או סרטון שחושבים שצריך לחלוק עם העולם? בקרו בפורום שלנו , או שלחו לנו את הקישור לפתיתמייל .

    

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יש דרכים פחות נעימות לקום
  צילום: jupiter
  פתיתי רשת
  מומלצים