שתף קטע נבחר

בשרון: פועל נחנק למוות מרשת שנכרכה סביבו

עובד מתאילנד שחרש עם טרקטור במושב אחיטוב נלכד ברשת, שנכרכה סביב גופו. כשניסה להיחלץ הסתבך בה - ונחנק למוות

פועל זר כבן 30 נהרג היום (שבת) בתאונת עבודה קשה בשרון. הפועל נחנק למוות מרשת שנכרכה סביב צווארו, בעודו נוסע על טרקטור בחממה במושב אחיטוב. מותו נקבע על-ידי צוות מגן דוד אדום, והמשטרה פתחה בחקירה. 


פועלים תאילנדים במקום שבו נהרג חברם (צילום: עידו ארז)

 

האיש, אזרח תאילנד, עבד הבוקר בעבודת חריש בחממה במושב שבשרון. הוא נהג על טרקטור, ובמהלך החריש הגיע לאחד מקצוות החממה, שעל קירה תלויה רשת.

 

מבדיקה שנערכה עולה כי העובד התקרב לרשת, שנתפסה בטרקטור והחלה להיכרך סביב גופו. האיש נלכד במושב הנהג, וכשניסה להיחלץ ולהתרחק מהמקום בנסיעה, התהדקה הרשת סביבו בחוזקה, והוא נחנק למוות. 


החממה שבה התרחש האסון (צילום: עידו ארז)

 

"הטרקטור נעצר בקצה החממה, והעובד היה לכוד עליו כשסביבו הרשת. בעל הבית של העובד ועובדים נוספים שמו לב כי הוא מתעכב בדרכו חזרה מסיבוב החריש, ולא חוזר לפתח החממה. הם יצאו לבדוק מה קורה איתו, ואז הבחינו בו לכוד ומחוסר הכרה", סיפר ראש משרד החקירות והמודיעין במשטרת נתניה, רב-פקד אסף זילברשטיין.

 

בעל החממה ועובדים אחרים במקום ניסו לחלץ את הפועל מהרשת, שעטפה את גופו, פניו וצווארו, וצוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום קבע את מותו. חוקרי משטרת נתניה וחוקרי תאונות העבודה של משרד התמ"ת הגיעו למושב, והחלו לגבות עדויות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
כוחות משטרה הגיעו
צילום: עידו ארז
מומלצים