שתף קטע נבחר

אם ובתה התינוקת נשרפו למוות במאהל

בעקבות דיווח על שריפה במאהל ליד מישור אדומים, הגיעה המשטרה והזוועה התגלתה. אשה ובתה, שנולדה לפני ימים אחדים, נשרפו למוות. לפי שעה, אין חשד לפלילים. האב, שלו אשה נוספת, לא היה במקום

אם ובתה התינוקת, שנולדה רק לפני ימים אחדים, נשרפו למוות במאהל ליד מישור אדומים. המשטרה הגיעה למקום לפנות בוקר (שבת) בעקבות דיווח של אנשי שבט ג'מעין, המתגוררים באזור. לפי שעה, אין חשד לפלילים.

 

באוהל הסגור, שבו לנו השתיים, לא היה איש מלבדן. הבעל, הנשוי לאשה נוספת, לא היה שם, כי עבד באותה השעה. בעקבות הדיווח על השריפה, הוזעקו למקום שוטרים, אנשי מד"א וכיבוי. צוות מד"א קבע במקום של מותן של האם ובתה. גופותיהן הועברו למכון לרפואה משפטית באבו כביר. נפתחה חקירה לבירור נסיבות השריפה.

 

פליקס לוטן, פרמדיק מד"א ירושלים, שהגיע למקום השריפה: "מעט אחרי השעה 4:00 לפנות בוקר קיבלו דיווח על שריפה באזור מישור אדומים. הגישה הייתה קשה מאוד. מדובר באזור לא מואר. מרחוק ראיתי כתם של אש".

 

לוטן עצר את האמבולנס סמוך ככל הניתן למוקד השריפה: "ירדתי במרחק של 200 מטרים ורצתי לשם. כשהגענו, כבר הייתה שם כבאית. המאהל, ובו מבנה עשוי מפחונים, נשרף לחלוטין. לא נותר לנו הרבה מה לעשות. היו במקום שתי גופות. הבדואים עזרו לנו לפנות את המקום. הם גם ניסו לכבות את השריפה. מדובר במחזה קשה מאוד. חילוץ הגופות היה לא פשוט".

 

בשריפה אחרת שפרצה הערב בארובת מסעדת "שיפודי ציפורה" בבת-ים, והתפשטה לבניין רב-קומות שמעל, נפגעו קל חמישה בני אדם, בהם שלושה שוטרים. הבניין פונה מיושביו. כבאים מבת-ים, מתל-אביב וראשון לציון השתלטו על האש שהתפשטה לקומה הראשונה בבניין. הרקע להתלקחות השריפה עדיין לא ברור. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים