שתף קטע נבחר

איראן: חילופי זוגות יובילו לעונש מוות בסקילה?

חילופי זוגות עשוי להישמע כמו תחביב בלתי מזיק - אלא אם עושים זאת באיראן. משטרת המוסר של הרפובליקה האיסלאמית עצרה 25 בני אדם בחשד שהיו מעורבים בהקמת רשת היכרויות באינטרנט במטרה לערוך חילופי זוגות. אם יורשעו בניאוף - הם עלולים לקבל גזר דין מוות בסקילה.

 

12 זוגות ואדם נוסף הפעילו אתר אינטרנט שבו הציעו להכיר זוגות נוספים למטרות סקס. העיתון "ג'ומהורי אסלאמי" היוצא לאור במדינה דיווח היום (ב') כי הזוגות קיימו יחסי מין בצוותא ובמספר מקרים אף לקחו חלק באורגיות.

 

רוב העצורים הם בעלי תארים אקדמיים וחלקם אף עובדים בשירות המדינה. בעיתון נמסר כי כמה מהם נשואים והורים לילדים. הדיווח האיראני לא ציין היכן פעלה הרשת ואיפה נעצרו החשודים.

 

משטרת המוסר של איראן חקרה את הפרשה במשך כמה חודשים ויצרה קשר באמצעות האינטרנט עם אחד החשודים המרכזיים, פריד. יחד עם אשתו הקים פריד את אתר האינטנרט המדובר וכך הכיר זוגות רבים למטרת יחסי מין משותפים.

 

קיום יחסי מין מחוץ לנישואין אסור לפי החוק ברפובליקה האסלאמית שמתנהלת תחת ההלכה האיסלאמית (שריעה). במדינה שמרנית כמו איראן ממעטים לדווח בתקשורת על חילופי זוגות ועל סוגיות הקשורות במין בכלל.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עסק מסוכן (אילוסטרציה)
צילום: Index Open
מומלצים