שתף קטע נבחר

נער סינוור טייס מסוק בלייזר: "זה מסוכן?"

טייס מסוק משטרתי, שהיה בפעילות מבצעית מעל בת-ים, דיווח כי מישהו מסנוור אותו מהקרקע. השוטרים תפסו "על חם" נער בן 15 עם סמן לייזר ביד, ועצרו אותו

מעשה הקונדס היה עלול להסתיים באסון: נער בן 15 מבת-ים עוכב הערב (יום ב') לחקירה, לאחר שסנוור טייס מסוק משטרתי באמצעות סמן לייזר.

 

במשטרה משתמשים במסוקים, בין היתר כדי לאתר ולסייע למנוע פעילויות פליליות למיניהן. היום חג המסוק מעל בת-ים ובשלב מסוים הנער סנוור את הטייס במשך דקות על-ידי סמן לייזר ירוק מהקרקע.

 

טייס המסוק ניסה להתחמק מהקרן, אולם הנער לא ויתר והמשיך לכוון אותה לעבר כלי הטיס. כאשר הטייס חש שהקרן מסכנת אותו באופן ממשי, הוא הכווין את שוטרי הסיור של משטרת מרחב איילון למקום בו נמצא המסנוור.

 

אחד השוטרים הוותיקים, רס"ב שמואל אילני, שהיה רכוב על אופנוע משטרתי

 הגיע למגרש משחקים בבת-ים, שם הבחין בנער כבן 15 העומד על אחד המתקנים כשסמן הלייזר עדיין בידו - והוא מכוון אותו מעלה כלפי המסוק.

 

נוכחותו של השוטר לא הטרידה כל-כך את הנער, עד אשר זה פנה אליו ועיכב אותו לחקירה. החשוד הועבר למחלק הנוער להמשך חקירה, שם טען כי לא ידע שהדבר מסוכן והביע את צערו על המקרה. במשטרה אמרו כי אמנם הקרן דקה מאוד, אך כשהיא מגיעה למסוק הקוטר שלה הוא כבר כמה עשרות סנטימטרים. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסוק משטרתי. ארכיון
צילום: משטרת ישראל
מומלצים