שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גברים עם שלט-רחוק, נשים עם פינצטה

  לפני יציאה מהבית לבילוי, גם אם אתקלח שעה לפניו, בסוף הוא תמיד יחכה לי. אבל כשמדובר בהתארגנות בוקר, עד שהוא מסתובב לצד השני ופותח חצי עין, כבר הספקתי להכין קפה, לקרוא עיתון, להכין כריך לילדה, לשים מכונה, להתלבש, להתאפר, להלביש את הקטנה ולהדביק לו נשיקה מצלצלת

  חבורתנו הצבעונית נפגשת לה פעם בשבוע למשחק פוקר טקסס הולדם. חמישה זוגות, עשרה איש מחולקים שווה בשווה לגברים ונשים. ברשותנו שולחן שהוזמן במיוחד אצל נגר, מזוודה כסופה אחת עם קלפים וז'יטונים, הרבה אלכוהול ומלאי מצב רוח טוב .

   

  כולנו נשות חיל שמשחקות בקלפי החיים בניצחון מוחץ, אבל במשחקים האלה אנחנו מתגלות כפחדניות מחושבות שלא מעזות לקחת סיכון ונופלות בפח מול פרצופי הפוקר של הבנים שמשחקים אגרסיבי , מבלפים ושולטים במשחק ביד רמה.

   

  מחשבה אחת, עת אחת הבנות התקפלה עם זוגות ביד מול בעל חברתה שהימר בלי כלום, נדדה אל צד ימין של ראשי והפריחה בועה וירטואלית שבתוכה נכתב: "הבדלים בין גברים ונשים" – קבלו הפעם את הגרסה הלא מינית.

   

  למרות שיטוטיי הנרחבים באזורים מוכרים יותר ואף פחות של העיר, טרם נתקלתי בחנות שלמה שמהותה אך ורק לבני גברים, זאוס הגברי המקביל לאפרודיטה הנשית. גבר שזקוק לזוג תחתונים נקיים ישלח את האשה לקנות לו, או במקרה הטוב ייכנס לחנות וישלוף משהו מעל הוו.

   

  לעומת זאת, כניסה של אשה לאחת מחנויות הגורמה של הממתקים הצבעוניים מתחרה יכולה להיגמר בפגישה משותפת עם הבעל אצל גולדה מהבנק שמאשרת תוספת למשכנתה. אם היא נזכרה שנגמר השמפו ומולה משתרע סניף פארם נרחב, ממוזג ומלא בניחוחות בושם, קיים סיכוי גבוה לביקור אצל הרופא לאחר מכן, בשל פריצת דיסק שנגרמה מכובד השקיות.

   

  גבר צריך שמפו, הוא יכנס לחנות ויקנה שמפו.

   

  אשה צריכה שמפו, היא תיכנס לחנות ואם תוכל, תרכוש גם את הדיילת בשל צבע עיניה המהמם.

   

  כי הרי לנשים יש מגוון צרכים נדרשים: קרם לגוף וקרם לרגליים, קרם לשיער ואחד לידיים, קרם לעיניים, לצוואר, קרם ללילה קרם ליום, שטיפה וגינאלית, לק ואצטון, תחבושות, טמפונים, דאודורנט שיתאים לריח של הבושם שיתאים לניחוח של התחתונית, מגוון צבעי מלחמה במרקמים גוונים ואריזות שונות, שמפו אחד לבוקר לשיער יבש, אחר לערב כשהוא חלק ואחד לשמור על הגוונים כולל מרכך תואם בניחוח אפרסק, לימון וחלב אגוזים.

   

  גברים מסתפקים בדאודורנט ואפטר שייב המשמש להם גם כבושם, מי פנים, קרם לחות וחומר חיטוי זמין.

   

  נשים מפרנסות עם קטן של פועלות יופי שמטפלות ומתחזקות לנו את התספורת, הפאן, הצבע הגוונים, הגבות, המניקור והפדיקור. הן מסירות לנו שיער מיותר וגורמות למשכורת שלנו, בלי משים, להיעלם רגע לאחר שנכנסה לחשבון הבנק.

   

  גברים חיים בפשטות. חלקם איבדו כל כך הרבה שיער שהם מעדיפים לגלח, החצי השני מסתובב עם בלורית שזקוקה לקיצוץ קל בכל פעם שאת מרגישה כיווץ של כאב שמבשר את המחזור החודשי. אז נכון שיש ביניהם זן חדש שמתנסה בכל מיני מכשירי עינוי להסרת התלתלים מהגוף, אבל הם מיעוט שלא משפיע ממשית על כלכלת אימפריית היופי.

   

  נשים בוכות בסרטים. "שומרת אחותי" הוציאה מחבורת הנשים שלצידי פרצי בכי קולניים, גרמה נפיחות מעיקה בעיניים וכאב ראש ליומיים, בעוד הגברים רטנו שהסרט אכן מרגש אבל למה לעזאזל לשלם כסף כדי לבכות, אם אפשר באותו הסכום ממש ליהנות מסרט שאין בו הרבה תוכן אבל יש אמזונות חטובות בשפע וגברים שריריים שיודעים לבצע סללום מרשים במהירויות פורעות חוק.

    

  נשים רומנטיות. חופשה חלומית מתוכננת ונפשן יוצאת למרצפות אירופיות, למבנים ופסלים מעודנים ולצעירים חלקלקי לשון איטלקית.

   

  גברים הם בעלי נפש חובבת מרחבי ים וחופים זהובים, עצי דקל ומסיבות פול מון, זכר לימיהם ההוללים במחוזות אקזוטיים, מוקפים אוריינטליות המתמחות בזריזות ידיים.

   

  גילוי נאות: מסיבה טובה אחת תוציא אותי גם היום באמצע הלילה מהמיטה החמה אל עבר קרחת יער אחת והמוני פרצופים מאושרים מעודף כימיקלים. באופן כללי אני נגד כימיקלים שמשבשים קשות תדרים במוח, אבל אני בעד פרצופים מאושרים מכל עבר. לעומת זאת, כשמדובר בחופשה רומנטית הוא רואה בדמיונו פילים, טראקים וחופים ללא אופק, בעוד אני רואה מסעדות, נרות, מוזיאונים ויקבים קסומים.

   

  לפני יציאה מהבית לבילוי, גם אם נתקלח שעה לפניהם, בסופו של תהליך הם תמיד ימתינו לנו. האמיצים אף יורדים לרכב ומספיקים לנגב חלון, לבדוק מים, למשש את הקפיצים במושבים, להביט בתקרה ואף לתופף מקצב חדש על ההגה. לעומת זאת, כשמדובר בהתארגנות בוקר, עד שהגבר מסתובב לצד השני ופותח חצי עין בעצלות, כבר הספקנו להכין קפה, לקרוא עיתון, להכין כריך לילדה, לשים מכונה, להתלבש, להתאפר, להלביש את הקטנה ולהדביק לו נשיקה מצלצלת.

   

  בילוי בדאנס בר במרכז העיר, כולל ישיבה רגועה במתחם הכורסאות הנוחות, שלל בקבוקי גרייגוס ופחיות רד בול - עד הרגע בו משתנה הקצב ומשה פרץ אחד שר לנו איך הוא נופל מהשמיים כמו טיפות של מים. אנחנו פורצות בריקוד מזרחי עתיק, הכולל הזזת איברים עד כדי סכנה ממשית לביקוע האגן ומבצעות סיבובים מרשימים סביב מלצר צעיר שרשאי לתבוע אותנו בגין הטרדה מינית. הגברים יושבים בניחותא על ספות העור כאילו האלכוהול אצלם אינו מתערבב בדם אלא מופרד למערכת צדדית ובוהים בנו במבט מהורהר, תמהים אם זו שמשתוללת על השולחן היא אותה אחת שהתעוררו לצידה בבוקר .

   

  היד המחזיקה את השלט מפתחת לה חיים משל עצמה

  גברים אוהבים שלטים. שלט שמוחזק על ידי גבר גורם להורמון סודי להתפשט בתאי המוח האחראיים על מתן פקודות ליד ולהשבית אותם. היד המחזיקה את השלט מפתחת לה חיים משל עצמה ומסך הטלוויזיה עובר מערוץ לערוץ ללא שליטה, עם הפסקות חטופות למראה זירה בה שני גברים מגודלים מרביצים למוות זה לזה, או לחילופין, כמה בחורים שווים בבגדים צבעוניים כמו דגל הגאווה רצים אחר כדור עגול אחד ומסביבם המון אדם צבעוני אף הוא, שר, רוקד ומגדף.

   

  לעומת זאת, נשים מדגמנות קשר זוגי מרשים ביותר עם סדרות טלוויזיה משובחות, ולא יחמיצו פגישה עם הסדרה שלהן.

   

  וגולת הכותרת, גבירותיי ורבותיי – הפלייסטיישן, האקס בוקס ושאר הקונסולות. אז נכון שזה מכשיר אימון נפלא מאין כמותו לאצבעות הגבריות, בהדמיית רטט ויברטורי והמתמידים אכן משולים לרוקט אנושי, אבל גברים, בהחזיקם שלט של המכשיר ביד, כמו מתנתקים מכל מהותם והופכים ברגע אחד לחלק בלתי נפרד מקופסת המשחק. שימו מולם את אסתי גינסבורג כשעל גופה מחלפותיה הזהובות בלבד, והן ירביצו זעקת שבר שתזוז מיד כי היא מסתירה. מה הסיכוי שאני אמשיך להחזיק שלט כזה ביד אם מולי יעמוד דודי בלסר בבוקסר לבן?

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  היד המחזיקה את השלט מפתחת לה חיים משל עצמה
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים