שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כישוף

  ימים ה', ב'-ד'

   

   

   

   

   

  בבדיקת הרקמות מתברר שמריה חוסה ופאולה הן אחיות. מריה חוסה ואלחנדרו נישאים בטקס אזרחי. ויקטוריה מקבלת משמורת על נכדתה. פרנסיסקו ואירנה הופכים לבני זוג.

   

  חורחה ואלנה מנסים לכפות על פורפיריו לשנות את צוואתו. הוא שולף אקדח, הורג את חורחה ומת מדום נשימה. אלנה נעצרת ומריה חוסה מבטיחה לסייע לה. ברונו ומאורה מעבירים סכום עתק לחשבונה של מריה חוסה.

   

  על אלנה נגזרות 12 שנות מאסר. ברונו מנסה להפליל את מריה חוסה. מידע מפליל נמצא במחשב של מאורה. ליסט מגלה לאלחנדרו שאחותה וברונו היו מעורבים בחטיפת מריה חוסה. ברונו מנסה לחסל את אלחנדרו ופאולה.

   

  פרק אחרון. ברונו דואג שוויקטוריה תביא לו כסף לחוף ים מבודד. הוא מנסה לחסל את אלחנדרו ולבסוף אריק הורג את ברונו. אלחנדרו סולח למאורה. ויקטוריה חוזרת לפרננדו. אלחנדרו ומריה חוסה נישאים בטקס של בני המאיה ובכנסייה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  רקל מבטיחה להפסיק לשתות. מריה חוסה ואלחנדרו מהדקים את הקשרים ביניהם. שניהם נוסעים להיפגש עם פורפיריו וזה נודע לאלנה. ברונו מסרב לעזוב את הבית. מאורה מסרבת לתת לליסט כסף כדי לתרום ללטי.

   

  מריה חוסה מספרת לפורפיריו את האמת והוא מבקש שלא תגלה לאלנה. קטיה מגלה שסרטון הסקס שלה הועלה לאינטרנט ומתוודה בפני פרננדו. פרננדו מתנפל על ברונו ומגיע דרכו למתאו. מתאו וחבריו פוצעים את פרננדו.

   

  אלנה משקרת לפורפיריו שמריה חוסה היא בכל זאת נכדתו. רקל מגלה את אוליסס מת בדירה, כולם משוכנעים שהוא התאבד. פרננדו נפצע קשה וייתכן שיישאר משותק. מריה חוסה משוחחת עם אביה על אלנה אמה.

   

  אורטיס חוקר את ברונו, ומגיע לטולוקה כדי לחקור את אלנה. מתאו סוחט את מאורה. ברונו נוטש את אריק הפצוע, אריק מגיע לבית דודנו ונשבע שיתנקם. אלחנדרו משקר לאמיליאנו על טיב הפציעה של פרננדו.

   

  אלנה מנסה לשכנע את מריה חוסה לתת לה חלק מהירושה ומאיימת שתאמר לפדרו שאינו אביה. מריה חוסה משכנעת את פאולה לעבור בדיקת רקמות כדי לבחון זאת. ויקטוריה נפרדת מפרננדו.

   


  פורסם לראשונה 02/12/2009 10:36

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים