שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הרצליה: צעיר שיכור תקף במוט ברזל קשיש בן 70
  שלום ג'נח, יו"ר ועד שכונת שביב, הוכה באכזריות בידי צעיר כשיצא מבית הכנסת בשבת האחרונה - ואושפז בבית חולים. החשוד נעצר, ובמשפחתו של הקשיש שואלים: "לאיזה מצב הגענו, שככה תוקפים אנשים בלי רחמנות?"
  שוב אלימות נגד קשישים, שוב בהשפעת אלכוהול: המשטרה עצרה אתמול (יום ב') צעיר בן 25, תושב שכונת שביב שבהרצליה, בחשד שבשבת האחרונה, בעת שהיה בגילופין, הכה באכזריות קשיש בן 70 באמצעות מוט ברזל וגרם לחבלות בראשו.

   

  מחקירת האירוע עולה כי בבוקר השבת האחרונה, יצא שלום ג'נח מבית הכנסת, לאחר שסיים להתפלל. כאשר פסע במדרגות והתכוון ללכת לביתו, ניגש אליו החשוד, המוכר כעבריין.

   "הוא התקרב לאבא ושאל אותו איך העסקים שלו. אבא השיב לו שבשבת לא מדברים על עסקים ושהוא שיכור, ואז הכל התחיל", סיפרה ל-ynet בתו של ג'נח, אביבה בן רפאל.

   

  לדבריה, לקח החשוד מוט ברזל, וכעבור זמן קצר החל לתקוף את אביה, תוך שהוא מפעיל כלפיו אלימות קשה. "הוא היכה את אבא באכזריות בראשו, בפניו, בבטן וברגליים. במקום היו מתפללים אחרים שלא הבינו בתחילה מה קרה. כשהם ראו את אבא על שוכב על הרצפה ואת התוקף מעליו, מנגב ממנו את הדם ואומר לו: 'אתה סבא שלי, אני אוהב אותך ואתה לא תלך להתלונן במשטרה'. מייד לאחר מכן הוא נמלט מהמקום", סיפרה הבת.

   

  ג'נח פונה לבית החולים "מאיר" שבכפר סבא, שם אושפז למשך יממה - תוך שהוא נזקק לתפרים בראשו. עוד באותו היום, הזעיקה המשפחה את המשטרה לבית החולים כדי לגבות תלונה מהאב.

   

  "הוא תקף את אבא סתם, בלי כל סיבה", סיפרה בן רפאל בכאב והוסיפה: "כשהתברר לנו מי זה, הבנו שהוא עבריין שרק לפני כמה חודשים השתחרר מהכלא ויש נגדו מאסר על תנאי.

   לאיזה מצב הגענו במדינה, שככה תוקפים אנשים בלי רחמנות? אבא מרגיש איום ונורא ועדיין לא חזר לעצמו. אני מקווה שימצו איתו את הדין".

   

  נוסף על כך, סיפרה בן רפאל כי בדיקה שערכה העלתה כי החשוד תקף בעבר קשישים אחרים בשכונה. ג'נח עצמו התנדב לשמש יו"ר שכונת שביב, ואסף מסייע בחלוקת מזון לנזקקים. מאז האירוע, פוקדים את ביתו רבים הדורשים בשלומו לנוכח התקרית.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הרצליה: צעיר שיכור תקף במוט ברזל קשיש בן 70"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים