שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דון חואן

  ימים ג'-ד' פרקים

   

  כרמלה הפצועה מדווחת על שני גברים שנכנסו ולקחו את חוסה. השומר נרצח. חוסה וסרנה כלואות יחד. פרנקו תורם דם לכרמלה והיא מתאוששת. הוא מדבר עם בנו. מיקאלה מספרת לפיטר שהילד שלה אינו שלו אבל הוא לא מאמין לה.

   

  חואן מבין שתכניתו של רפאל היא לחטוף גם את פרנקו ואותו. פרנקו מתנגד לבקשת חואן להתאחד ולפעול ביחד ומתחיל לחפש את סרנה בעצמו, אך נחטף. חואן מגלה שאביו מתחבא במפעל הישן של משפחת קנה, הוא ניגש לשם ונלכד.

   

  טולוסה משחרר את החטופים. רפאל מנסה להרוג את חואן אך דון פרנסיסקו יורה בו. חואן מחליט לסיים את הקשר עם מירנדה ולהקים משפחה עם חוסה וולנטין. סרנה מתאחדת עם פרנקו וילדיה. פיטר ומיקאלה פותחים דף חדש יחד. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  חואן מספר לאאוגוסטה ולפרנסיסקו את האמת על ולנטין. אאוגוסטה נפרדת מכולם ומהחיים. פרנקו מתייצב בפני חוסה ומתנצל בפניה. רנסו מבקש מפרנקו להיות המאהב של סרנה, אבל אחר כך חוזר בו. לססאר יש אהבה חדשה.

   

  סרנה מתכוונת לעזוב את האחוזה כדי להיות עם פרנקו. תכניתה נודעת לרנסו. סרנה קולטת שדוריס מאוהבת ברנסו. הנהג של רנסו משאיר את המכונית של סרנה לתיקון במוסך של פרנקו. השוטרים מוצאים את סרנה בתא המטען.

   

  טולוסה חושד שפרנקו תקף את סרנה ועוצר אותו. סרנה לא מסגירה את זהות התוקף וטוענת שזה היה גנב. פרנקו משתחרר. חואן מבלה עם בנו ומתכנן לחגוג לו יום הולדת. סרנה חוזרת לאחוזה ומגלה שאחותה התחתנה עם רנסו.

   

  חואן מגלה שהגינה של סבתא שלו הרוסה וחושש שאביו חזר. מנואל מספר לחואן שחוסה לא התאהבה שוב באף גבר. דוריס מראה לסרנה את תעודת הנישואים שלה. סרנה חוזרת אומללה לביתו של פרנקו. חואן מגלה את המחבוא של רפאל.

   

  חואן מבקש מחוסה להישאר בביתו והיא מסכימה. סרנה נעלמת ופרנקו מבין שהיא לא סתם נעלמה. חוסה מראה לחואן את הצמח של סבתו שפרח מחדש. חואן מדבר עם בנו ונשמעת ירייה. חואן מוצא את כרמלה פצועה ומגלה שחוסה נחטפה.

   

   
  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

  פורסם לראשונה 30/12/2009 19:25

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים