שתף קטע נבחר

סקר בעיתונות הערבית: טיבי הח"כ הכי פופולרי

יו"ר סיעת רע"ם-תע"ל קיבל בממוצע רבע מהקולות בסקרי סוף השנה, שערכו שלושת העיתונים המרכזיים. "התוצאות מחייבות להמשיך בפעילות", אמר המוכתר הטרי

גם כלי התקשורת המגזר הערבי עסקו בסוף השבוע בהכתרת אנשי השנה. יו"ר סיעת רע"ם-תע"ל, ח"כ אחמד טיבי, זכה במקום הראשון בסקרים שערכו שלושת העיתונים המרכזיים במגזר הערבי.

 

טיבי קיבל בממוצע רבע מקולות משתתפי הסקר, שהשיבו לשאלה מיהו חבר הכנסת והפוליטיקאי הערבי הפופולרי ביותר. בעיתון "פנורמה" זכה טיבי במקום הראשון עם 25% תמיכה. למקום השני הגיע יו"ר חד"ש, ח"כ מוחמד ברכה, עם 10% תמיכה ולמקום השלישי הגיע מסעוד גנאים מרע"ם-תע"ל.

 

בעיתון "קול אל-ערב" הוביל טיבי עם 20 אחוזי תמיכה ומפלגתו זכתה בסקר ל-38.5 אחוזי תמיכה. גם בעיתון "א-סינארה" הגיע טיבי למקום הראשון בקרב האישים - ולא רק הפוליטיקאים - הפופולריים ביותר במגזר הערבי.

 

ח"כ טיבי אמר בעקבות תוצאות הסקרים, כי הוא "גאה על התוצאות".

טיבי מסר ל-ynet כי "אינני מתבשם מסקרים, אך כאשר הם עקביים ולראשונה שלושה עיתונים נפוצים אך מתחרים מסכימים הם והקהל שלהם על דבר אחד, זה מחמיא".

 

לדבריו, התוצאות "מחזקות את התזה שהציבור נותן אמון במנהיגיו ובעיקר בעבודה היומיומית הקשה בנושאים חברתיים-כלכליים ובנושאים אידיאולוגיים-פוליטיים. זה מחייב אותי להמשיך לשרת את הציבור ביתר שאת".

 

בהכנת הידיעה השתתף אמנון מרנדה
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טיבי. "גאה על התוצאות"
צילום: גיל יוחנן
מומלצים