שתף קטע נבחר

התאומים טוענים: מצאנו את לאון מת מחוץ לבית

הבוקר תואץ חקירתם של התאומים סודמי, החשודים ברצח הילד בן ה-7 בבני עי"ש. למרות ממצאי נתיחת הגופה ששללו אונס, במשטרה לא מסירים את החשד לתקיפה מינית. המחשב בבית הוחרם ונבדק אם ניהלו שיחות עם ילדים אחרים

אחרי קבלת הממצאים הראשוניים מנתיחת גופתו של לאון קלנטרוב מבני עי"ש, המשטרה תעביר היום (יום ב') הילוך בחקירת הרצח - והחשד כי הותקף מינית טרם הוסר. החשודים, התאומים נאור ואדיר סודמי, מכחישים שהרגו את הילד בן ה-7, וייחקרו שוב. ל-ynet נודע כי לפי גרסתם, הם מצאו את גופתו של הילד מחוץ לבית. שוטרים מצאו את הילד ללא רוח חיים, עטוף בניילון מתחת למיטתם.

 

בעקבות רצח הילד - עדכונים אחרונים ב-ynet

 

לדברי גורם משטרתי, בסוף השבוע מסר כל אחד מהתאומים גרסה אחרת לגבי המקום

שבו נמצאה כביכול הגופה מחוץ לבית. ואולם אחרי פגישה עם עורך דינם, הגרסאות אוחדו. 

 

המשטרה החרימה את המחשב הביתי של משפחת סודמי, כדי לבדוק האם יש בו תמונות פורנוגרפיה של קטינים. עד כה לא נמצאו תמונות מסוג זה, אולם נמצאו עשרות כתובות ICQ, ונבדק האם מדובר בקטינים שהיו בקשר כלשהו עם האחים בני ה-24, הלוקים בפיגור שכלי.

 

ממצאי נתיחת הגופה שהתקבלו מהמכון לרפואה משפטית באבו כביר הצביעו על כך שהילד לא הותקף מינית. יחד עם זאת, המשטרה שלחה לבדיקת ד.נ.א את כל הממצאים מהזירה.


נקבר עם הצעצועים. קברו של לאון בן ה-7 (צילום: אבי רוקח)

 

הבוקר יחקרו חוקרים מטעם משרד הרווחה את התאומים. יש לציין כי בשל החוק האוסר על חוקרי משטרה להיות מעורבים או נוכחים בחדר החקירות של חשודים הלוקים בפיגור שכלי כזה או אחר, גם מחר לא יימצאו חוקרי המשטרה בחדר החקירות. עם זאת, הם יעבירו שאלות מובנות לחוקרי משרד הרווחה, וייתכן שיעקבו באמצעות אוזניות. כל החקירות מתועדות ומצולמות על ידי המשטרה. 

 

אתמול לא נחקרו התאומים בשל העובדה שבמשטרה המתינו לתוצאות ראשונות של נתיחת הגופה. בא כוחם של החשודים, עורך הדין ירון פורר, מסר כי התאומים נמצאים במצב נפשי קשה וכל מבוקשם הוא ללכת הביתה.

 

עוד בסוף השבוע, נשמעו טענות קשות כלפי הרשויות על כך שהרצח היה יכול להימנע. האחים נחקרו בחשד שהטרידו מינית נער, אך שוחררו בהיעדר ראיות מספיקות, הסבירו במשטרה. עם זאת, גורמים משפטיים אמרו שכבר אז ש"חובה היה לפחות להרחיק את אותם מקטינים" .

 

כפי שפורסם ב-ynet ביום שישי, נאור ואדיר סודמי היו בטיפול שרותי הרווחה מאז 2003, בעקבות עבירות אלימות שביצעו מאז היו בני 16. באיבחון נקבע אז שהם אינם כשירים לעמוד לדין. בכיר בשירותי הרווחה טען כי משפחתם הערימה קשיים, והפנה אצבע מאשימה בעיקר כלפי אמם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אדיר סודמי בבית המשפט
צילום: צפריר אביוב
נאור סודמי. רוצים הביתה
צילום: צפריר אביוב
לאון קלנטרוב ז"ל
מומלצים