שתף קטע נבחר

אישום: 'השגיח' על אחייניתו בת ה-11 - ואנס אותה

שלוש פעמים השאירה האם את ילדתה בביתו של הדוד בן ה-57. בפעם הראשונה רק ליטף ונגע, בפעם השנייה ניסה לכפות עליה מגע מיני, ובפעם השלישית - הפשיט אותה בשנתה ואנס אותה. בכל פעם הזהיר: ארצח אותך אם תספרי

שמרטף מהגיהנום. כתב אישום הוגש הבוקר (יום ב') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד תושב העיר, בן 57, בגין אונס, מעשה סדום ומעשים מגונים באחייניתו - שהייתה בת 11 בעת ביצוע המעשים. 

 

על פי כתב האישום, שהגישה עו"ד דפנה יבין מפרקליטות מחוז תל-אביב, במהלך השנים 2004-2005 הגיעה המתלוננת כמה פעמים בלוויית אמה לביתו של הנאשם. האם ואשתו של הנאשם יצאו מהבית, והותירו אותה תחת השגחתו.

 

בכתב האישום נטען כי באחת הפעמים, המתלוננת שכבה על המיטה לצפות בטלוויזיה, בעוד הנאשם החל ללטף את חזה ואת איבר מינה מעל בגדיה. היא שאלה אותה מה הוא עושה וביקשה ממנו להפסיק, אולם הוא פתח את כפתור מכנסיה ונגע באיבר מינה. רק כששמע את אשתו והאם שבות, הפסיק את מעשיו - לא לפני שאיים עליה כי ירצח אותה אם תספר על מעשיו.

 

מספר ימים לאחר מכן, ממשיך כתב האישום ומפרט, הגיעה הילדה שוב עם אמה לביתו של הנאשם, ונשארה בהשגחתו. הוא דרש ממנה לבצע בו אקט מיני, אולם היא סירבה. בעקבות זאת לקח את ידה והניח אותה על איבר מינו, כדי להגיע לסיפוק מיני. גם במקרה זה, כששמע כי אשתו ואמה של הילדה שבות, הפסיק את מעשיו.

 

במקרה שלישי שמתואר בכתב האישום, כאשר הילדה נשארה שוב בהשגחתו, הפשיט אותה הנאשם בשעה שישנה. היא התעוררה אך לא אמרה דבר משום שפחדה ממנו - ואז אנס אותה וביצע בה מעשה סדום. ושוב, כששמע את האם חוזרת, הפסיק את מעשיו. הוא הורה לה להיכנס לשירותים ואמר לה: "תזכרי מה שסיכמנו, את לא מספרת כלום".

 

הפרקליטות ביקשה הבוקר להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בין היתר, טוענת הפרקליטות כי הוא מודה במעשים המיוחסים לו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים