שתף קטע נבחר

דיכטר: ברור שהפריימריז יתקיימו ב-2010

השר לשעבר אמר הבוקר: "לכולם ברור שהפריימריז יתקיימו ב-2010". ככל הנראה, הוא מעוניין להתמודד מול לבני ומופז

אחרי ח"כ שאול מופז, מצטרף הבוקר (יום ג') עוד חבר כנסת בכיר בקדימה - אבי דיכטר - אל אלה המבקשים לקיים פריימריז לראשות המפלגה במהלך השנה הקרובה. דיכטר אמר: "לכולם ברור שהפריימריז יתקיימו ב-2010".

 

עד כה רק מופז דרש בנחרצות להקדים את הבחירות לראשות מפלגת קדימה. עכשיו כנראה כי דיכטר, שהתמודד בפריימריז הקודמים בספטמבר 2008, מעוניין להצטרף למירוץ אפשרי ולהתמודד מול לבני ומופז.

 

המתח בסיעת קדימה שבר אתמול שיא חדש, אחרי שמופז המשיך במתקפה הפומבית החריפה נגד יו"ר המפלגה, ואף טען כי היא מסכנת את המדינה. לבני בתגובה האשימה את מספר שתיים שלה כי "הוא מחרב את קדימה". לעת עתה, לבני לא ממהרת לספק את דרישתו ולקיים פריימריז, אולם אמרה אמש בשיחות סגורות כי היא לא מתנגדת לקיים דיון על מועד הפריימריז, אולם "רק לפני שנה היו בחירות ושום דבר לא קרה עדיין". בשיחות עם מקורביה היא אמרה: "מופז מנסה לחרב את המפלגה".

 

אמש התכנסו גם חברי הכנסת של התנועה לאירוע "גיבוש" בירושלים, בניסיון להרגיע בה את הרוחות. לאירוע הגיעו 23 חברי כנסת, ובלטו

 בהיעדרם עתניאל שנלר, ששמו הוזכר ברשימת המועמדים ל"עריקה" לליכוד, וכן ישראל חסון, צחי הנגבי ויעקב אדרי. מופז דווקא כן הגיע.

 

מלבד הארוחה, עסקו חברי קדימה גם בשירה בציבור ונערך חידון אישיות הקשור בחברי הסיעה. חברי הכנסת רוני בר-און וזאב בוים הוכיחו לפני הנוכחים את יכולותיהם הווקאליות, ושרו את השיר "הפרח בגני" של זוהר ארגוב - בעוד שלבני רקדה בהתלהבות על הבמה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דיכטר. יתמודד שוב?
צילום: ירון ברנר
צילום: גיל יוחנן
לבני. לא לפריימירז
צילום: גיל יוחנן
מופז. כן לפריימריז
צילום: עופר עמרם
מומלצים