שתף קטע נבחר

מישל אובמה בפיתה

בבית הלבן סומרים שערות בגלל קמפיין של ארגון זכויות בעלי החיים PETA נגד לבישת פרוות, בו הוצגה תמונתה של הגברת הראשונה מישל אובמה ללא רשותה

בבית הלבן סומרים שערות בגלל קמפיין של ארגון זכויות בעלי החיים PETA נגד לבישת פרוות, בו הוצגה תמונתה של הגברת הראשונה מישל אובמה ללא רשותה.

 

PETA הציגה את אובמה לצד אופרה וונפרי, טיירה בנקס וקארי אנדרווד (זוכת "אמריקן איידול"), במודעה היוצאת נגד השימוש בפרוות. שלוש המפורסמות אכן הצהירו בעבר באופן פומבי על סלידן מפרוות בעלי חיים.

 

לאנשי הארגון היו כנראה כוונות טובות, כשהציגו את תמונותיהן של ארבע הנשים תחת הכותרת "נהדרות ללא פרוות", אך בבית הלבן לא אהבו את שיוכה של הגברת הראשונה לקמפיין של הארגון ללא הסכמתה המפורשת.

 

ב-PETA אמרו שכללו את תמונתה של אובמה במודעה על סמך אישור שקיבלו מהבית הלבן ולפיו הגברת הראשונה אינה לובשת פרווה. אובמה הצהירה על כך בראיון לעיתון "וושינגטון טיימס" ואמרה שהחליטה על כך בעקבות הודעה דומה מצידה של הגברת הראשונה של צרפת, קרלה ברוני אשתקד.

 

אך נשיאת PETA, אינגריד ניוקירק, לא נשמעה מתנצלת כשאמרה שלא טרחה לבקש מפורשות את רשותה של אובמה בעניין זה, משום שידעה מראש שלא הייתה מקבלת אישור שכזה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ווינפרי, אובמה ואנדרווד במודעת הקמפיין
צילום: AP
מומלצים