שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חמאס: אין פשרות? נתניהו מדבר רק לישראלים
  מקורות בארגון אמרו לעיתון אל-קודס אל-ערבי כי דבריו של ראש הממשלה לפיהם לא יתגמש בעסקת שליט, נאמרו במסגרת השיקולים הישראליים הפנימיים

  מקורות בתנועת חמאס מפחיתים היום (שבת) מחשיבות הצהרותיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לפיהן ממשלתו לא תתגמש עוד כדי להביא להצלחת עסקת חילופי האסירים תמורת החייל החטוף גלעד שליט.

   

  אותם המקורות אמרו ליומון הערבי הלונדוני "אל-קודס אל-ערבי", כי הצהרותיו של נתניהו וההדלפות מלשכתו "נועדו לתקשורת הישראלית".

   המקורות הדגישו כי "דבריו של נתניהו מכוונים לתוך ישראל" וכי ההצהרות הללו נכללות במסגרת השיקולים הישראליים הפנימיים.

   

  אתמול פורסם לראשונה ב-ynet כי ראש הממשלה נתניהו נועץ בקודמו בתפקיד, אהוד אולמרט, בנושא עסקת שליט. בשיחה שקיימו, ביקש נתניהו לשמוע מפי אולמרט את הנתונים המדוייקים שמנעו את ביצוע העסקה במארס 2009, זמן קצר לפני הרכבת הממשלה החדשה. בשעתו, הוטחה ביקורת באולמרט, בעיקר מצד משפחת שליט ואנשי המטה לשחרור החייל החטוף, על כך שחזר בו לכאורה מהסכמות שיסללו את הדרך לעסקה.

   

  שלשום אמר גורם מדיני בכיר כי "נתניהו לא נותן מרחב תמרון נוסף לדרגים המקצועיים שמנהלים את המשא ומתן להחזרת גלעד שליט".

  הגורם ציין כי "ראש הממשלה עומד על כך שמחבלים מסוכנים מאוד וכאלה שרצחו במו ידיהם - לא ישוחררו למקומות שמהם יסכנו את חייהם של אזרחי ישראל".

   

  קודם לכן פורסם ב-ynet כי ראש הממשלה נתניהו החליט לתת "חבל" נוסף לשליח חגי הדס. שלושה שרים בשביעייה טענו כי ראש הממשלה טרם החליט לשלם את המחיר שתובע החמאס לשחרור גלעד שליט. לדברי אחד השרים, "האין-הכרעה וההתלבטות של נתניהו, עלולים לגרום שוב למה שקרה בשלהי כהונת אולמרט, שהעסקה תתפוצץ בהחלטה של רגע".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים