שתף קטע נבחר

לגו מפתחת משחק מרובה משתתפים

חברת לגו הדנית, יצרנית משחק ההרכבה המצליח ביותר בעולם, מפתחת משחק מחשב מרובה משתתפים באינטרנט (MMO) המבוסס על קוביות הלגו. כך חשפה החברה בכנס CES הנערך בלאס וגאס

חברת לגו הודיעה בכנס CES אתמול (שבת) כי היא מפתחת משחק מחשב מרובה משתתפים לרשת. המשחק, שיקבל את השם Lego Universe, מבוסס על קוביות הלגו הצבעוניות שעליהם התחנכו ילדים ומבוגרים כאחד ויעניק לכל שחקן כוכב תלת מימדי פתוח שעליו ישלוט.

 

את הקוביות יקבל השחקן כשלל עבור משימות שביצע בהצלחה, והן יאפשרו לו לבנות מגוון חפצים או משחקים שיסייעו לו במשחק. לדוגמה, אם ירצה השחקן לנוע ממקום למקום במהירות גבוהה יותר, יוכל הוא לבנות מכונית בעזרת הקוביות שברשותו. בדומה לתכונות האמיתיות של הלגו, יהיה באפשרות השחקן לפרק את המכונית ולבנותה מחדש-  חזקה וגדולה יותר, או סתם לשנות את עיצובה.

 

סביבה וירטואלית בטוחה לילדים

עם הקוביות, יוכל השחקנים לבנות גם מספר מתקני משחקים ברחבי הכוכב הפרטי שלהם, בו ישחקו קולגות שיגיעו לביקור בכוכב ובכך תיווצר אינרטקציה חברתית מעניינת. מטרתה של חברת "לגו", בין היתר, היא להעניק סביבה חברתית וירטואלית תמימה ובטוחה בעיקר עבור ילדים, כאשר להורים ינתנו מגוון כלים לשליטה בתכנים.

 

Lego Universe אינו המשחק הראשון הנושא את שם המותג "לגו". מספר משחקים בסדרת מלחמת הכוכבים, אינדיאנה ג'ונס ואפילו באטמן כבר מבוססים על משחק הקוביות, אם כי לא בתצורת ריבוי משתתפים באינטרנט או תמיכה בבניה של חפצים. Lego Universe יהיה הנסיון הראשון של חברת "לגו" להכניס את המשחק הפיזי הזה, אל עולם וירטואלי לחלוטין בצורת משחק MMO. 

 

למי שירצה לשלב בין העולמות, תאפשר חברת לגו להזמין את החפצים פרי עכברכם שעיצבתם במשחק. "לגו" תייצר עבורכם את הקוביות הדרושות ואף תכלול הוראות הרכבה לכל יצירה, שתגיעה בדואר ארוזה ומוכנה, תמורת תשלום כמובן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים