שתף קטע נבחר

מופז רמז בכינוס פעילים: בלי פריימריז אפרוש

במפגש עם פעילי קדימה בקיסריה, אמר מספר 2 במפלגה כי הוא מתנגד שהפריימריז במפלגתו יתקיימו שנה לפני הבחירות. אם תביעתו לא תיענה, רמז שייאלץ להסיק מסקנות לגבי המשך דרכו. בינתיים לבני מתלבטת: אולי דווקא להקדים

כמה עשרות פעילים בקדימה, בהם כמה חברי כנסת, הגיעו הערב (יום א') למפגש בקיסריה. באירוע הודיע ח"כ שאול מופז כי הוא מתנגד להצעה שנחשפה ב-ynet, לפיה הפריימריז במפלגת קדימה יתקיימו שנה לפני הבחירות הכלליות.

 

מופז דורש לקיים פריימריז תוך כמה חודשים ורמז כי אם תביעתו לא תיענה, ייאלץ להסיק מסקנות לגבי המשך דרכו במפלגה. ביום חמישי יקיים מספר 2 בקדימה כנס היערכות לבחירות המקדימות, אליו הוזמנו כל פעילי השטח של המפלגה.

בין אלו שהגיעו למפגש בקיסריה היו גם חברי הכנסת גדעון עזרא ואלי אפללו.


שאול מופז וחברים, במפגש בקיסריה (צילום: עידו ארז)

 

במקביל, גוברת הציפיה בקדימה לקראת הכרעתה של יו"ר המפלגה ציפי לבני בנוגע למועד הרצוי מצידה לקיום פריימריז לראשות המפלגה. אמש פורסם ב-ynet לראשונה, כי מקורביה של לבני - צחי הנגבי וחיים רמון - תומכים בהצעה לקיים את הפריימריז עד שנה לפני הבחירות הכלליות.

 

עם זאת, גורמים בסביבתה של לבני ציינו כי היא לא קיבלה

 עדיין החלטה ושייתכן שדווקא הפריימריז יתקיימו עוד השנה, לאחר ניקוי וארגון המפקד בקדימה.

 

אנשי השטח של מופז, שהתכנסו בקיסריה, זועמים על הכוונה של רמון לקבוע כי מתפקדי קדימה צריכים לשלם דמי מפקד בכל שנה. מופז ואנשיו חוששים כי שיטה זו "תבריח" מתפקדים רבים, שהגיעו לקדימה לפני הפריימריז הקודמים כדי לתמוך במופז.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מופז. פריימריז עכשיו
צילום: עופר עמרם
עזרא במפגש בקיסריה
צילום: עידו ארז
אפללו במפגש
צילום: עידו ארז
מומלצים