שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  הבדרן החרדי אמר לילד 'אתה משגע' ותקף מינית

  לפי כתב האישום, כוכב הילדים החרדי דוד ברוקנר ביצע ארבע פעמים מעשים מגונים בילד בן 12. בפעם הראשונה אמר הנאשם לילד כי "הוא רוצה להרגיש את המתיקות שלו" ונתן דיסק

  הבדרן החרדי, דוד נתן ברוקנר , אמר לילד בן 12 "אתה משגע אותי יותר מדי, אני לא יכול בלעדיך" ולאחר מכן ביצע בו מעשה מגונה. כך עולה מכתב האישום שהוגש הבוקר (יום ג') נגד כוכב הילדים החרדי לבית המשפט השלום בירושלים. בסך הכל הוא מואשם כי תקף מינית את הילד בארבע הזדמנויות שונות.

   

  מכתב האישום עולה כי הפעם הראשונה בה נפגשו ברוקנר (38) והילד היתה בנובמבר אשתקד. הנאשם, שהינו בדרן ילדים בעיסוקו, התבדח עם קבוצת ילדים, ובשלב מסוים, פנה אל הילד וביקש שיתלווה אליו, תוך שהוא מבטיח למתלונן להעניק לו במתנה דיסק. בנוסף הוא אמר לו כי הוא רוצה "להרגיש את המתיקות שלו".

   

  הנאשם והילד נכנסו לבית הכנסת, ומשהתיישב המתלונן על הספסל, ברוקנר ליטף אותו בפנים, נישק אותו בידיו ושאל אותו אם יוכל ללטף אותו גם בגבו. בהמשך אמר הנאשם לילד כי ברצונו לפגוש אותו פעמים נוספות ולהיות לחבר שלו.

   

  בפעם השנייה פגש ברוקנר את הילד, כך על-פי כתב האישום, בבית כנסת. הוא ביקש ממנו ללכת עמו לבניין סמוך, בטענה כי הוא רוצה להיות לבד. כשהיו ביחד

   ביצע בו הנאשם מעשים מגונים, ולאחר מכן נתן לו קלטת  ואמר לו כי יפגוש אותו שוב. השניים אכן נפגשו שוב לאחר כמה ימים בבית הכנסת, הם שוב הלכו לבניין הסמוך - שם ביצע בו הנאשם מעשים מגונים והפעם נתן לו 20 שקלים וביקש שלא יספר על המעשים לאיש.

   

  בתחילת החודש אירע המפגש הרביע, אז הגיע הילד לביתו של הבדרן. הפעם קיבל הילד 200 שקלים - לאחר שבוצעו בו מעשים מגונים. במקביל, הוגשה בקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

   

  בעקבות הגשת כתב האישום, אמר פרקליטו, עו"ד דוד הלוי ל-ynet כי "מרשי כופר במיוחס לו. בשלב זה ביקשנו מבית המשפט לעיין בחומר החקירה ולאחר מכן נשמיע את טענותינו בבית המשפט".

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ברוקנר. ארבע עבירות של מעשים מגונים
  באדיבות דוברות משטרת מחוז ירושלים
  מומלצים