שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בן אליעזר: התנהגות איילון מיותרת ולא ראויה
  הביקורת על הדרך שבה נהג סגן שר החוץ בשגריר טורקיה בישראל עולה מדרגה. שר התמ"ת צפה בהודו בתמונות השגריר על הכסא הנמוך שיצאו מירושלים, ואמר בשיחה עם ynet כי "לעשות את הכל אל מול המצלמות זה לא ראוי ולא מכובד". איילון, מצידו, פרסם כי הוא אינו מתחרט על מעשיו
  אחרי הביקורת במשרד החוץ, תוקפים גם שרים בממשלה את התנהלותו של סגן שר החוץ, דני איילון, שהשפיל את שגריר טורקיה בישראל. שר התמ"ת, בנימין בן אליעזר, אמר בשיחה עם ynet כי "הדרך שבה פעל איילון כלפי השגריר מיותרת". לדבריו, "לעשות את הכל אל מול המצלמות זה לא ראוי ולא מכובד".

   

  בן אליעזר שוהה בביקור בהודו, אך עקב אחרי הדיווחים והתמונות שיצאו מישראל. "היה צריך לשמור על כבוד השגריר הטורקי, אין לנו ענין לצרף את טורקיה למדינות העימות. עם זאת, צריך שתהיה ביקורת וראוי לבקר את אמירות ראש הממשלה הטורקי. אין ספק שיש בעיה איתו, אך יש לעשות זאת בכבוד", אמר.

   

  שר התמ"ת, שניסה בעבר לגשר על המחלוקות הקשות בין ישראל לבין טורקיה וספג על כך ביקורת משר החוץ, אביגדור ליברמן, אמר כי הוא "רואה בהתנהלות של סגן שר החוץ כלפי השגריר כבעייתית. גם אם יש צידוק בכאב נוכח ההצהרה של ראש ממשלת טורקיה או בגין חלק מסרט, הרי שהדרך שבה פעל כלפי השגריר מיותרת".

   

  לדבריו, "יש לנו מספיק צרות עם הערבים. היום אנחנו לא צריכים להעמיד נגדנו את כל העולם המוסלמי. צריך לזכרו שמדובר במדינה בת 72 מיליון איש בהנהגה מוסלמית".

   

  איילון, מצידו, פרסם היום בחשבונו האישי ברשת החברתית "טוויטר" תגובה לסערה שגרמה התנהגותו. "אני לא חושב שהלכתי רחוק מדי ולא מביע חרטה על כך", כתב סגן שר החוץ, והוסיף: "אחרים יכבדו אותנו, רק אם נעמוד על כבודנו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בן אליעזר. "התנהלות בעייתית"
  צילום: אלכס קולומויסקי
  צילום: דודי ועקנין
  דני איילון. "לא ראוי, לא מכובד"
  צילום: דודי ועקנין
  מומלצים