שתף קטע נבחר

חשד: רצח את זוגתו שרצתה להיפרד, והתאבד

במשטרה חושדים שוויכוח בין בני זוג סביב רצונה של האשה להיפרד הוא שהוביל לרציחתה. בן זוגה ירה אחר כך בעצמו

גופותיהם של גבי סהר בן 57 ואורנה עידן בת 49, אם לתשעה, נמצאו הערב (יום ג') בחדר בדירה ברחוב שאול המלך בכפר סבא כשהן ירויות. במשטרה חושדים כי סהר רצח את עידן, לאחר שהביעה את רצונה להיפרד, ואחר כך התאבד. בני הזוג מתגוררים בדירה ועמם מתגוררות בנותיה של האשה. בזמן הרצח שהתה אחת הילדות בבית.

 

הערב התקבלה הודעה במוקד המשטרה על מספר יריות שנשמעו מהדירה. כוחות ההצלה הגיעו לדירה הפתוחה ואת פניהם קידמו שתי בנות המשפחה, שסיפרו ששמעו את הירי בחדר בדירה. הן ניסו לפרוץ אותו ללא הצלחה. כוחות ההצלה פרצו לחדר וגילו את הזוועה.


מקום הרצח בכפר סבא, הערב (צילום: עידו ארז)

 

בני הזוג היו שרועים על מיטה זוגית כשהם ירויים בראשם. צוות מד"א קבע את מותם במקום. בחדר נמצא אקדח, שככל הנראה שייך לגבר, אב לארבעה. המשטרה חוקרת את האירוע ולמקום הגיעו גם אנשי זיהוי פלילי. בני הזוג חיים יחד כ-10 שנים. המשפחה מוכרת למשרדי הרווחה. אחת מבנות המשפחה זעקה בבכי לאחר הרצח: "כבר לפני יומיים הוא איים להתאבד".

 

"הם היו זוג אוהבים" 

מפקד משטרת כפר-סבא, סגן ניצב שי אזולאי, אומר כי מבדיקה שביצעו עולה כי במשטרת כפר סבא לא התקבלו תלונות קודמות על אלימות במשפחה מצד מי מבני הזוג. שכנים סיפרו כי הזוג עבר להתגורר בשכונה לפני כשנתיים, וכי הגבר עבד כטכנאי מכונות כביסה: "הם היו זוג טוב. זוג אוהב", סיפר אחד השכנים.

 

פרמדיק מד"א ירקון, דוד גיטלין: "קיבלנו קריאה על אירוע ירי. הגענו לדירה. דלת אחד החדרים הייתה נעולה. השוטרים פרצו לתוך החדר ואז התגלו בפנים שתי הגופות. לא היה לנו מה לעשות, קבענו את מותם במקום".
 

שכנה מהדירה הצמודה סיפרה: "שמעתי יריות. לא הבנתי מה זה. לא חשבתי בכלל שזה מהשכנים ואז שמעתי צעקות של הילדים 'אמא אמא'.

יצאתי לכניסה וראיתי את הילדים בדירה יושבים על הרצפה בדירה שלהם וצועקים לאמא שלהם ולא מפסיקים להכות את עצמם. אני יודעת שהוא אהב אותה מאוד מאוד, אבל אף פעם לא תיארתי לעצמי שהוא יעשה לה דבר כזה. הוא בחור טוב. זה מרוב האהבה שלו אליה שהייתה אובבסיבית. חשבתי שהוא עלול לפגוע בעצמו אבל לא העליתי על דעתי שהוא יפגע בה, כי הוא כל-כך אהב אותה".

 

היא סיפרה שהגבר השקיע כספים רבים בשיפוצים בבית זוגתו, בה עצמה, ובילדים. "לא פעם היו ביניהם פרידות, בסוף תמיד חזרו לחיות ביחד. הפרידה הזאת כנראה היתה יותר מדי עבורו, והוא החליט לעשות מעשה קיצוני", הוסיפה השכנה.

 

במהלך גביית עדויות מבני המשפחה, התברר כי האישה עברה בחייה טרגדיות קשות ביותר. בני המשפחה סיפרו לחוקרי המשטרה כי אמה נרצחה בעצמה על-ידי אביה, לאחר שהצית את הבית כשהיא בתוכו וכתוצאה מכך נספתה. בנוסף היא חוותה אירוע טראגי נוסף בעברה, כאשר בן-זוג קודם שלה לקח אותה לחולות תל-ברוך, חפר שם בור וקבר אותה בעודה בחיים. למזלה, היא הצליחה להיחלץ ולהזעיק עזרה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוטרים וכוחות הצלה הוזעקו למקום
צילום: עידו ארז
צילום: עידו ארז
אורנה עידן, נורתה בידי בן-זוגה
צילום: עידו ארז
צילום: עידו ארז
ירה והתאבד. גבי סהר
צילום: עידו ארז
מומלצים